Šūmahera veselības stāvoklis saglabājas kritisks, bet stabils, Mixnews.lv

Šūmahera veselības stāvoklis saglabājas kritisks, bet stabils

фото

Sports | 2014. gada 4. janvārī plkst. 16:52

Leģendārā Pirmās formulas (F-1) septiņkārtējā pasaules čempions Mihaela Šūmahera veselības stāvoklis sestdien saglabājas "kritisks, bet stabils", pavēstījusi sportista aģente Sabīne Kēma, ziņo LETA-REUTERS.

Kā zināms, Šūmahers aizvadītajā nedēļā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Šobrīd viņš jau sešas naktis pavadījis komā Grenobles slimnīcā. Pēc notikušā viņam veiktas divas operācijas. "Mihaela stāvoklis saglabājas kritisks, bet stabils," teica Kēma, aicinot nepaļauties uz dažādām baumām par Šūmahera veselības stāvokli.

Pirms tam sestdien kādreizējais F-1 braucējs Filipe Štreifs, atsaucoties uz kādu ķirurgu, kurš atrodas Grenoblē, medijiem bija izteicies, ka vācieša dzīvība vairs "nav briesmās".

Šūmaheram piektdien palika 45 gadi.

Izmeklētāju rokās nonākusi pie Šūmahera galvas piestiprinātā kamera, kas fiksējusi kritiena brīdī notikušo.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari". Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers triumfējis 91 sacīkstē.

Komentāri