Polijas klubs Zaglebie lauž līgumu ar Rakelu, Mixnews.lv

Polijas klubs Zaglebie lauž līgumu ar Rakelu

фото

Sports | 2014. gada 5. janvārī plkst. 16:17

Polijas spēcīgākās futbola līgas klubs Ļubinas "Zaglebie" lauzis līgumu ar Latvijas uzbrucēju Denisu Rakelu, ziņo LETA.

Rakels "Zaglebie" sastāvu papildināja 2011.gadā, kad bija aizvadījis veiksmīgu sezonu "Liepājas metalurgā". Tomēr divu sezonu laikā viņš neprata veiksmīgi nostiprināties Ļubinas sastāvā, lielākoties laiku pavadot īrē vai rezervē.

2013.gada nogalē Rakels vairāk izcēlās ar notikumiem ārpus futbola laukuma, jo novembrī viņš ar vēl četriem futbolistiem par alkohola lietošanu tika atskaitīts no Latvijas U-21 izlases.

Tāpat Latvijas futbolists krita nežēlastībā arī klubā, turklāt izpelnījās asu reakciju no "Zaglebie" faniem, kad novembrī kopā ar vēl pāris Ļubinas komandas spēlētājiem Čehijas galvaspilsētā Prāgā neatļauti apciemoja bijušo komandas biedru Kostu Namoinesu. Sociālajos tīklos parādījās fotogrāfija, kur futbolisti redzami vakariņojot, kas ātri vien izsauca negatīvu kritiku.

Vēlāk tika vēstīts, ka komandas fani jau esot gatavi fiziski izrēķināties ar Rakelu.

Iepriekš tika ziņots, ka interesi par Rakela iegādi izrādot Polijas pirmās līgas (pēc spēka otrās) klubs Katovices "GKS", kam Latvijas futbolists bija izīrēts iepriekšējās divas sezonas, un šajā vienībā uzbrucējas izcēlās ar rezultatīvu sniegumu.

"Zaglebie" Polijas augstākās līgas kopvērtējumā pašlaik ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē.

Foto: lff.lv

Komentāri