Krišjānis Rēdlihs: Iespējams, tiesnesis izlaida spēli no rokām, Mixnews.lv

Krišjānis Rēdlihs: Iespējams, tiesnesis izlaida spēli no rokām

фото

Sports | 2014. gada 5. janvārī plkst. 21:55

Latvijas komandas Rīgas "Dinamo" spēlētāji svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienību atbildēja uz pretinieku rupjībām, taču, iespējams, tiesnesis šo maču izlaida no rokām, uzskata kluba aizsargs Krišjānis Rēdlihs.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka Rīgas "Dinamo" svētdien bija pārāki papildlaikā ar 2:1, bet cīņas gaitā noraidījumus līdz pat spēles beigām nopelnīja aizsargi Arvīds Reķis un Georgijs Pujacs. Līdz ar to rīdzinieku sastāvā šim mačam palika tikai četri aizsargi jeb divas maiņas.

"Tāds laikam ir mūsu stils - izcīnīt uzvaras ar raksturu. Spējām divas reizes izturēt piecu minūšu mazākumu. Uzskatu, ka, parādot šo cīņassparu, bijām pelnījuši uzvaru," Rīgas "Dinamo" mājaslapā citēts Rēdlihs. "Mača sākums nedaudz neizdevās, bet tas nav nekas traks. Iespējams, bija kaut kas nosēdies no iepriekšējās spēles. Galvenais ir tas, kāds ir rezultāts pēc 60 minūtēm."

"Nepatīkami, ka divas reizes mums nācās spēlēt piecas minūtes mazākumā. Viņi spēlēja rupji, mēs atbildējām. Iespējams, ka tiesnesis izlaida šo spēli no rokām. Domāju, šie asumi sākās tiesneša vainas dēļ," uzskata pieredzējušais aizsargs.

Pēc divu hokejistu zaudēšanas Rīgas "Dinamo" aizsargi esot sākuši spēlēt īsākās maiņās, lai tik ļoti nenogurtu.

"Protams, kad esi nonācis šādā situācijā, pats arī saproti, ka jāspēlē uzmanīgāk. Arī ķermenis saprata, kādā mēs esam situācijā, un nešķita, ka spēlējam tikai ar četriem aizsargiem. Papildus nogurums nebija jūtams, spēks bija daudz un viss bija kārtībā," pauda Rēdlihs.

"Nedomāju, ka nākamo spēli nāksies izlaist gan Reķim, gan Pujacam. Arvīdam pretinieks pats uzskrēja virsū. Savukārt Pujacam bija tīrs spēka paņēmiens "plecs plecā". Iespējams, tas, ka lielais noraidījums bija tādēļ, ka viņš atrāvās no ledus. Ja KHL šīs lietas izskatīs, nedomāju, ka vajadzētu sekot diskvalifikācijām," piebilda aizsargs.

Izbraukuma sērijas turpinājumā rīdzinieki otrdien un ceturtdien tiksies arī ar Magņitogorskas "Metallurg" un Čeļabinskas "Traktor" komandām, bet kopumā janvārī tiks aizvadīts 12 spēļu maratons pirms Soču ziemas olimpiskajām spēlēm.

Foto: dinamoriga.eu

Komentāri