Cipruss netrenēs Latvijas hokeja izlasi, Mixnews.lv

Cipruss netrenēs Latvijas hokeja izlasi

фото

Sports | 2013. gada 15. janvārī plkst. 13:09

Bijušais valstsvienības hokejists un tagadējais Krievijas Jaunatnes hokeja līgas B divīzijas komandas Viļņas "Baltika" no Lietuvas galvenais stratēģis Aigars Cipruss turpmāk vairs netrenēs Latvijas pieaugušo valstsvienību, raksta "Diena".

Līdz šim Cipruss pildīja valstsvienības galvenā trenera Teda Nolana asistenta funkcijas, bet janvāra sākumā kļuva par "Baltika" galveno treneri.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans laikrakstu informēja, ka lēmums vēl oficiāli neesot pieņemts, taču tas tikšot izdarīts tuvākajā laikā.

"Uzskatu, ka Cipruss rīkojās ļoti negodīgi, pieņemot darba piedāvājumu ārzemēs un par to neinformējot LHF vadību," teica Lipmans. " Izlasei pēc nepilna mēneša ir sezonas galvenās spēles, bet viņš aizbrauc, nevienam neko nesakot. Godprātīgi cilvēki tā nerīkojas.

Mums taču bija noruna, ka pirms turnīra viņš skatīsies izlases kandidātus, kuri spēlē šeit uz vietas - Rīgas "Dinamo". Arī "Liepājas metalurga" sastāvā ir perspektīvi spēlētāji", sašutis ir Lipmans.

LHF valde uz lemšanu sapulcēsies trešdien, un tad arī oficiāli tikst pieņemts lēmums par Ciprusa atbrīvošanu no pašreizējā amata Latvijas izlasē.

foto: sportacentrs.com

Komentāri