Melnā kafija ziedos Latvijas Olimpiešu Sociālajam fondam, Mixnews.lv

Melnā kafija ziedos Latvijas Olimpiešu Sociālajam fondam

фото

Sports | 2014. gada 7. janvārī plkst. 07:48

Baltijā lielākais kafijas ražotājs "Melnā kafija" ir uzsācis sociālās atbildības iniciatīvu, sniedzot finansiālu atbalstu Latvijas sporta veterāniem - 1 eiro cents no katra 2014. gadā pārdotā "Melnā kafija" produkta tiek ziedots basketbola leģendas Uļjanas Semjonovas vadītajam Latvijas Olimpiešu Sociālajam fondam, kas apvieno sporta veterānus.

Fonda pārstāvēto sportistu atbalstam tiek īstenoti dažādi pasākumi, taču viņu dzīves kvalitātes uzlabošanai ir nepieciešams tieši finansiālais atbalsts. Tāpēc "Melnā kafija" no šī gada sākuma tirdzniecībā ievieš speciāli apzīmētus "Melna Coffee" sērijas produktus, no kuru pārdošanas 1 eiro cents tiks novirzīts sporta veterānu atbalstam. Lai arī speciāli apzīmēti produkti visās Latvijas mazumtirdzniecības vietās vēl nav pieejami, kopš 1. janvāra 1 eiro cents no katra pārdotā "Melna Coffee" produkta jau tiek ziedots sporta veterāniem.

"Latvijas sportisti palīdz valsts vārdu nest pasaulē, saņemot cieņu veiksmes mirkļos, taču pie pirmās neizdošanās vai "spīdēšanas" laikam beidzoties, tiek nepelnīti aizmirsti. Pat vēl vairāk - atvijas Olimpiešu Sociālajam fondam atbalstīto, leģendāro sportistu dzīves līmenis bieži robežojas ar nabadzības slieksni un daudzkārt viņiem trūkst līdzekļu, lai ārstētu jaunībā gūto traumu un savainojumu sekas. Kā Latvijas ražotājs uzskatām par savu pienākumu iestāties par savējiem - ne tikai celt sporta veterānu enerģiju ar produktiem, ko fondam sniedzam jau kopš 2009. gada, bet spert soli tālāk un kopā ar Latvijas iedzīvotājiem sniegt viņiem reālu materiālu palīdzību,” stāsta "Melnā kafija" ģenerāldirektors Mārtiņš Čakste.

"Esam pateicīgi par līdzšinējo "Melnā kafija" atbalstu Latvijas sporta veterāniem un šogad uzsākto projektu ar Latvijas iedzīvotāju iesaisti, kur katram ir iespēja sniegt savu palīdzīgo roku sporta veterāniem, iegādājoties "Melna Coffee" produktus. Saziedotie līdzekļi palīdzēs uzlabot fonda atbalstīto sportistu dzīves kvalitāti un galvenokārt tiks novirzīti sporta veterānu medicīnisko izdevumu segšanai,” atzīst Latvijas Olimpiešu Sociālajam fondam vadītāja Uļjana Semjonova.

Pašmāju kafijas ražotājs "Melnā kafija" Latvijas sportistus atbalsta jau vairākus gadus – ne tikai veterāni, bet arī jaunie sportisti regulāri tiek apgādāti ar Ķekavā ražoto produkciju. Aizvadītā gada nogalē "Melna Coffee" produktus ar vēlējumu, lai tie celtu sportisko garu vēl augstākā līmenī, saņēma Rīgas domes Izglītības un sporta departamenta rīkotā konkursa "Rīgas Sporta laureāts 2013" visi 30 nominētie sportisti individuālajos sporta veidos un 8 komandu sporta veidos. Savukārt godalgotā šaha lielmeistare Laura Rogule saņēma uzņēmuma sagādāto speciālbalvu – kafijas kapsulu aparātu ar 160 kapsulām.

"Ražojot produktu, kas ceļ enerģiju, izvēlamies to pasniegt to profesiju pārstāvjiem, kam enerģija nepieciešama jo īpaši, lai gūtu panākumus tajā, ko dara. Jau vairākus gadus atbalstām sportistus, šogad ar kafiju apdāvinājām arī Rīgas skolotājas," skaidro M. Čakste.

Komentāri