Šūmahera sieva lūdz medijus netraucēt ģimenei un ārstiem, Mixnews.lv

Šūmahera sieva lūdz medijus netraucēt ģimenei un ārstiem

фото

Sports | 2014. gada 7. janvārī plkst. 14:47

Leģendārā Pirmās formulas (F-1) pilota Mihaela Šūmahera sieva otrdien lūgusi mediju pārstāvjus turēties pa gabalu no Grenobles slimnīcas Francijā, kur bijušais sportists cīnās par savu dzīvību, kā arī likt mieru viņa ģimenei, ziņo LETA-AFP.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma.

Šobrīd viņš jau labu laiku atrodas komā Grenobles slimnīcā, bet sportista stāvoklis vēl joprojām tiek raksturots kā stabils, taču kritisks.

фото

фото

фото

"Lūdzu atbalstiet mūsu visu kopīgo cīņu par Mihaelu. Man ir svarīgi, lai jūs neuzliktu uz ārstiem papildu spiedienu un ļautu viņiem strādāt," medijiem veltītā uzrunā izteikusies vācieša sieva Korīna. "Lūdzu uzticieties viņu paustajai informācijai un atstājiet slimnīcas telpas. Tāpat, lūdzu, liekat mūsu ģimeni mierā."

Notikušais radījis milzīgu pasaules mediju interesi, līdz ar to Grenobles slimnīcu bez pārtraukuma ielenc žurnālistu pūļi. Pēc dažādu mediju paustajām spekulācijām par vācieša veselības stāvokli viņa ārsti uzsvēruši, ka vairs publiski par ārstēšanas gaitu neizteiksies.

фото

фото

Mihaela Šūmahera tēvs Rolfs Šūmahers

Pēc notikušās nelaimes sākta izmeklēšana, par kuras jaunumiem informācija tiks pausta trešdien. Pašlaik zināms, ka izmeklētāju rīcībā ir ieraksts no videokameras, kas kritiena brīdī bija piestiprināta pie Šūmahera galvas. Tiek ziņots, ka šie video materiāli ir izmantojami un palīdzēs noskaidrot notikušā apstākļus.

Francijas izmeklētāji pievērsuši uzmanību Šūmahera ātrumam, kad viņš nokritis un atsitis galvu pret akmeni. Tāpat likuma pārstāvji raudzīs, vai vieta, kur slavenais sportists krita, ir pareizi marķēta un izlikti brīdinājumi par akmeņiem. Pie viena tiek arī izvērtēts, vai akmeņi slēpošanas trasei nebija pārāk tuvu. Likumsargi arī pārbaudīs Šūmahera slēpes, vai tās ir atbildušas visām nepieciešamajām drošības prasībām.

фото

фото

Mihaela Šūmahera tēvs Rolfs Šūmahers (pa kreisi) un brālis Ralfs

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari".

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Komentāri