Girgensons: Spēlēšana izlasē Latvijas hokejistam nozīmē visu, Mixnews.lv

Girgensons: Spēlēšana izlasē Latvijas hokejistam nozīmē visu

фото

Sports | 2014. gada 7. janvārī plkst. 20:26

Spēlēšana valstsvienībā Latvijas hokejistam nozīmē ļoti daudz, tāpēc Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Bufalo "Sabres" pārstāvošais uzbrucējs Zemgus Girgensons ir priecīgs, ka viņam būs iespēja piedalīties Soču olimpiskajās spēlēs.

Kā zināms, Girgensons februārī gaidāmajā Olimpiādē būs vienīgais Latvijas pārstāvis NHL, turklāt valstsvienību vadošais Teds Nolans pašlaik ir arī "Sabres" komandas galvenā trenera pienākumu izpildītājs.

"Olimpiskās spēles ir lielākais hokeja notikums, jo risinās reizi četros gados un nav zināms, vai nākotnē NHL puiši varēs braukt uz tām, tāpēc tas ir liels gods," Girgensons izteicies intervijā ar komandas preses dienestu. "Latvijas hokejistam spēlēšana izlasē nozīmē visu. Valstī hokejs ir lielākais sporta veids valstī."

Girgensons izteicās, ka viņam ļoti nozīmīga ir Nolana klātbūtne arī klubā, jo šādi treneris spēlētāju ir labi iepazinis. Savukārt, runājot par Nolana plusiem, Girgensons uzsvēra trenera spēju motivēt, kas īpaši labi noder tādos īstermiņa turnīros kā pasaules čempionāts un olimpiskās spēles.

Izsakoties par spēlētājiem no Latvijas izlases, kuriem īpaši jāseko līdzi Olimpiādē, Girgensons uzsvēra Kasparu Daugaviņu, Mārtiņu Karsumu un Sandi Ozoliņu. "Latvijas izlasē ir daudzi lieliski spēlētāji, mums ir lieliska komanda."

Tikmēr Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Ufas "Salavat Julajev" Latvijas aizsargs Artūrs Kulda bija kodolīgāks.

"Būs ļoti interesanti spēlēt Olimpiādē. Ļoti patīkami iekļūt spēlētāju sarakstā," sava kluba preses dienestam teica Kulda. "Tomēr vēl ir daudz laika, un pašlaik manas domas saistītas ar "Salavat Julajev", ar Ufu. Centīšos labi nospēlēt, savākt vairāk punktu."

Soču olimpiskais hokeja turnīrs ilgs no 12. līdz 23.februārim, un tajā jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsies arī Latvija, aizvadot cīņas vienā grupā ar Šveici, Čehiju un Zviedriju.

Komentāri