Gulbis Austrālijas atklātajā čempionātā būs izlikts ar 24.numuru, Mixnews.lv

Gulbis Austrālijas atklātajā čempionātā būs izlikts ar 24.numuru

фото

Sports | 2014. gada 8. janvārī plkst. 14:51

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis šī gada Austrālijas atklātajā čempionātā, kas sāksies nākamajā nedēļā, būs izlikts ar 24.numuru, trešdien paziņoja organizatori.Līdz ar to pirmajās divās kārtās Gulbim pretī nevarēs stāties kāds no citiem izliktajiem spēlētājiem, informē LETA-AFP.

Gulbis līdz šim "Grand Slam" sacensībās izlikto spēlētāju vidū bijis četras reizes, tomēr tajās visās zaudējis jau pirmajā mačā. Iepriekšējo reizi starp izliktajiem viņš bija pērnā gada ASV atklātā čempionāta laikā, kad pirmajā kārtā piekāpās Andrēasam Haideram-Maureram no Austrijas.

Arī Austrālijas atklātajā čempionātā Gulbis līdz šim startējis neveiksmīgi, četras reizes ciešot neveiksmes pamatturnīra pirmajā kārtā, bet vēl vienu reizi piekāpjoties otrajā mačā.

Šobrīd ATP rangā Gulbis ieņem tieši 24.vietu. No pirmajiem 30 pasaules spēcīgākajiem tenisistiem Austrālijas atklātā čempionāta sacensībās nepiedalīsies vienīgi ranga 29.vietā esošais austrietis Jirgens Melcers. Līdz ar to ar pirmajiem trim numuriem izlikti ranga pirmajās vietās esošie Rafaels Nadals (Spānija), Novāks Džokovičs (Serbija) un Davids Ferrers (Spānija).

Savukārt sieviešu pamatturnīrā no pirmā trīsdesmitnieka tenisistēm nepiedalīsies vienīgi šobrīd pasaules ranga 18.vietā esošā krieviete Marija Kiriļenko. Ar pirmajiem trim numuriem jau prognozēti būs izliktas Serēna Viljamsa (ASV), Viktorija Azarenka (Baltkrievija) un Marija Šarapova (Krievija).

Austrālijas atklātā čempionāta pamatturnīra izloze notiks piektdien. Pirmā no Latvijas tenisistēm kortā dosies jau ceturtdien, kad Diāna Marcinkēviča uzsāks cīņas sieviešu vienspēļu turnīra kvalifikācijā. Tāpat dāmu dubultspēļu sacensībās piedalīsies Līga Dekmeijere, bet junioru turnīrā sagaidāma Aļonas Ostapenko dalība.

Komentāri