Kuksiks pārtrauc līgumu ar Spānijas komandu "Lagun Aro", Mixnews.lv

Kuksiks pārtrauc līgumu ar Spānijas komandu "Lagun Aro"

фото

Sports | 2013. gada 15. janvārī plkst. 18:47

Latvijas izlases basketbolists Rihards Kuksiks pēc abpusējas vienošanās pārtraucis līgumu ar Spānijas augstākās līgas (ACB) komandu Sansebastjanas "Lagun Aro", liecina informācija vienības oficiālajā mājaslapā.

Sezonas sākumā Kuksiks ar "Lagun Aro" komandu noslēdza līgumu uz vienu mēnesi, bet vēlāk tas tika pagarināts līdz gada beigām.

Pagājušā gada beigās Spānijas mediji vēstīja, ka tikai veiksmīga snieguma gadījumā Kuksiks izpelnīsies līguma pagarinājumu, tomēr pirms pusotras nedēļas viņa aģents Artūrs Kalnītis paziņoja, ka līgums pagarināts vēl uz mēnesi.

Šajā laikā Kuksiks paguva "Lagun Aro" sastāvā aizvadīt vēl vienu spēli, kurā laukumā pavadīja vien 46 sekundes.

Kopā šosezon Kuksiks piedalījās 15 ACB spēlēs, kurās vidēji izcēlās ar 5,5 punktiem un 1,4 atlēkušajām bumbām. Kopvērtējumā "Lagun Aro" vienība ar trim panākumiem 17 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 17.pozīcijā.

Atgādinām, ka pagājušo sezonu, kas Kuksikam bija pirmā pēc ASV augstskolas absolvēšanas, viņš pavadīja citā ACB komandā "Valencia Basket", tomēr nespēja sastāvā nostiprināties, tāpēc līgums ar viņu netika pagarināts.

Spānijas čempionātā aizvadītajā sezonā Kuksiks laukumā devās 19 regulārās čempionāta spēlēs, kurās vidēji guva 2,2 punktus, savukārt izslēgšanas turnīrā viņš nebija pieteikts nevienam no septiņiem mačiem.

2011.gadā Kuksiks Spānijas komandas uzmanību piesaistīja pēc veiksmīgā snieguma Eiropas čempionāta finālturnīrā, bet pagājušajā vasarā izlases rindās startēja arī 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Foto: zimbio.com, basket.lv

Komentāri