Kamaniņu braucējiem Aparjodiem otrā vieta Eiropas čempionātā jauniešiem, Mixnews.lv

Kamaniņu braucējiem Aparjodiem otrā vieta Eiropas čempionātā jauniešiem

фото

Sports | 2014. gada 10. janvārī plkst. 12:46

Kristers Aparjods

Latvijas jaunais kamaniņu braucējs Kristers Aparjods piektdien izcīnīja Latvijas jaunie kamaniņu braucēji Kristers Aparjods un Kendija Aparjode piektdien izcīnīja otrās vietas Siguldā notiekošajā Eiropas jauniešu čempionātā, aģentūru LETA informēja organizatori.

Puišu sacensībās Kristers Aparjods divu braucienu summā par 0,232 sekundēm piekāpās austrietim Niko Gleiršeram.

Pēc Eiropas jauniešu vicečempiona titula izcīnīšanas Aparjods atzinis, ka "izdevās divi daudz veiksmīgāki braucieni nekā treniņos un ar sasniegto esmu apmierināts".

"Treniņos braucām ar jaunajām sliecēm, taču sacensībās nomainījām uz vecajām un viss izdevās," teica izlases galvenais treneris Aivars Kalniņš.

No pārējiem Latvijas sportistiem sesto vietu izcīnīja Ralfs Bērziņš, desmitajā vietā ierindojās Gunārs Bergs, bet Edgars Karnītis un Edgars Štalts ieņēma attiecīgi 16. un 17.vietu.

Savukārt sacensībās jaunietēm Kendija Aparjode vien 0,036 sekundes zaudēja uzvaru izcīnījušajai krievietei Oļesjai Mihailovai.

"Man neizdevās starts, bet kopumā nobraucu normāli, un pēc vakardienas treniņa šķita, ka konkurentes arī būs stiprākas," atzina Eiropas jauniešu vicečempione.

No citām Latvijas sportistēm Anda Upīte ierindojās devītajā vietā, Zelma Bite ieņēma 12.vietu, bet Kate Keita Fārenhorste nefinišēja.

Piektdien sacensības, kas vienlaicīgi ir arī Pasaules kausa posms, turpināsies ar startiem divnieku ekipāžām jauniešiem un junioriem.

Savukārt sestdien uz starta dosies gan meiteņu, gan puišu junioru sportisti, kā arī tiks aizvadīts komandu brauciens junioriem.

Sacensībās Siguldā piedalīsies 123 sportisti no 15 valstīm, bet Latvijas junioru un jauniešu izlases tajās pārstāvēs 21 sportists. Vēlāk šomēnes Siguldā risināsies arī Eiropas čempionāts pieaugušajiem.

Foto:kamanas.lv

Komentāri