Tramplīnlēkšanas čempions Morgenšterns pēc kritiena nogādāts slimnīcā (VIDEO), Mixnews.lv

Tramplīnlēkšanas čempions Morgenšterns pēc kritiena nogādāts slimnīcā (VIDEO)

фото

Sports | 2014. gada 10. janvārī plkst. 17:04

Trīskārtējais olimpiskais čempions tramplīnlēkšanā Tomass Morgenšterns no Austrijas pēc piektdien piedzīvotā kritiena nogādāts slimnīcā, ziņo LETA-AP.

Šobrīd 27 gadus vecais Morgenšterns piedzīvoja kritienu pirms šajā nedēļas nogalē paredzētajām Pasaules kausa sacensībām, kas norisināsies viņa dzimtenē Austrijā.

Morgenšterns sava lēciena laikā gaisā zaudēja līdzsvaru, sasvērās uz kreiso pusi, nokrītot pret zemi ar muguru un atsitot galvu. Tiek vēstīts, ka pazīstamais sportists uz brīdi zaudējis samaņu, taču pēc neilga mirkļa bija spējīgs runāt.

Tomēr pēc rūpīgas ārstu izmeklēšanas atklājies, ka atlēta dzīvība nav apdraudēta, lai gan guvis nopietnas galvaskausa traumas un sasitis plaušas. Vēl nav zināms, vai sportists piedalīsies februārī gaidāmajās Soču olimpiskajās spēlēs.

Zīmīgi, ka Morgenšterns šajā sezonā kritienu piedzīvojis jau otro reizi. Iepriekš viņš ko līdzīgu piedzīvoja decembra vidū, kad Vācijā norisinājās Pasaules kausa posms. Tiesa, sportistam izdevās gana ātri atlabt un pēcāk piedalīties prestižajā Četru tramplīnu turnejā, kurā austrietim izdevās iegūt otro vietu.

Morgenšterns divas reizes triumfēja 2006.gada Turīnas Olimpiādē, kad bija labākais individuālajās un komandu sacensībās no lielā tramplīna, bet četrus gadus vēlāk vēlreiz uzvarēja komandu sacensībās. Tāpat Austrijas sportists savas karjeras laikā ieguvis astoņas pasaules čempionāta zelta medaļas.

Komentāri