Neireters triumfē Pasaules kausa posmā milzu slalomā, Mixnews.lv

Neireters triumfē Pasaules kausa posmā milzu slalomā

фото

Sports | 2014. gada 11. janvārī plkst. 18:39

Vācijas kalnu slēpošanas slaloma zvaigzne Fēlikss Neireters sestdien triumfēja Šveicē notiekošajā Pasaules kausa posmā. Milzu slalomā Neireters abu braucienu kopsummā uzrādīja rezultātu divas minūtes un 34,60 sekundes, kas bija labākais starp dalībniekiem, informē LETA-AFP.

Otrajā vietā ierindojās Francijas pārstāvis Tomass Fanarā, kurš vācietim zaudēja 0,19 sekundes, bet trešais palika Lielā kristāla globusa ieguvējs Marsels Hiršers no Austrijas.

Šī Vācijas sportistam ir sestā uzvara kādā no Pasaules kausa izcīņas slaloma disciplīnām, kas ir tikai par vienu panākumu mazāk nekā labākais sasniegums Vācijas vēsturē.

Pasaules kausa kopvērtējumā ar 652 punktiem joprojām pārliecinošs līderis ir Aksels Lunns Svindāls no Norvēģijas, kurš gan Šveices posmā ierindojās vien 12.vietā.

Savukārt otrais ar 575 punktiem ir Hiršers, bet 333 punkti amerikāņa Teda Ligetija rēķinā, kurš noslēdz labāko trijnieku.

Tikmēr Austrijas pilsētā Altenbergā notikušajā Pasaules kausa posmā nobraucienos sievietēm uzvarēja mājiniece Elizabete Gērgla, kurai šī bija pirmā uzvara kādā no Pasaules kausa posmiem pēdējos divos gados.

Gandrīz 33 gadus vecā Gērgla kļuvusi par vecāko slēpotāju, kura spējusi uzvarēt Pasaules kausa posma nobraucienā.

Gērgla finišēja vienā minūtē un 47,45 sekundēs, tādējādi par 0,56 sekundēm apsteidzot savu tautieti Annu Fenningeri. Savukārt trešā ierindojās Marija Hefla-Rīša no Vācijas, kļūstot par pirmo slēpotāju, kura uz goda pjedestāla stājusies vairāk nekā 25 reizes gan slalomā, gan nobraucienā.

Kopvērtējumā pirmajā vietā ar 677 punktiem atrodas Fenningere, no kuras sešus punktus atpaliek Hefla-Rīša, bet trešā ir Lihtenšteinas sportiste Tīna Veirātere.

Komentāri