Jamaikas gada sportisti: Bolts un Freizere-Praisa , Mixnews.lv

Jamaikas gada sportisti: Bolts un Freizere-Praisa

фото

Sports | 2014. gada 13. janvārī plkst. 19:24

Vieglatlētikas sprinta zvaigznes Useins Bolts un Šellija Anna Freizere-Praisa aizvadītās nedēļas nogalē tika nosaukti par Jamaikas gada sportistiem, informē LETA-AFP.

Šobrīd 27 gadus vecais Bolts aizvadītā gada pasaules vieglatlētikas čempionātā Maskavā izcīnīja zelta medaļas 100 un 200 metru individuālajās distancēs, kā arī palīdzēja Jamaikai tikt pie augstākā kaluma godalgas 100 metru stafetes skrējienā.

Iepriekšējā gadā Bolts uzvarēja desmit 100 metru sacensībās, kā arī piecreiz palika nepārspēts 200 metros, kas viņam palīdzēja jau trešo gadu pēc kārtas un piekto kopumā kļūt par valsts labāko sportistu.

"Šis bija lielisks gads," izteicās Bolts. "Tomēr tas nebija viegls, jo tā laikā bija vairāki kritumi un kāpumi, taču kopumā tika aizvadīta lieliska sezona. Nepārprotami, 2013.gada laikā esmu progresējis."

Tikmēr Bolta vienaudze Freizere-Praisa aizvadītā gada pasaules čempionātā ieguva trīs zelta godalgas - 100 un 200 metru sprintā, kā arī 4x100 metru stafetes skrējienā.

Aizvadīto sezonu noteikti var nosaukt par sportistes labāko karjerā. "Šis man arī bija grūts gads. Tomēr tas piepildīja visas manas vēlēšanās, jo cītīgi strādāju un biju pilnībā koncentrējusies savu uzdevumu izpildīšanai," sacīja Freizere-Praisa.

Kā zināms, Bolts un Freizere-Praisa tika nosaukti arī par labākajiem aizvadītā gada vieglatlētiem pasaulē.

Komentāri