Latvijas motokrosa komanda Rīga turpmāk startēs ar citu nosaukumu, Mixnews.lv

Latvijas motokrosa komanda Rīga turpmāk startēs ar citu nosaukumu

фото

Sports | 2014. gada 13. janvārī plkst. 20:04

Latvijas motokrosa komanda "Rīga" turpmāk startēs ar citu nosaukumu - "CEC I.S. Racing", bet tās īpašnieks ir Latvijas motokrosists Ivo Šteinbergs, atsaucoties uz portālu "Motocrossmx1.com", ziņo LETA.

Vienība jaunajā sezonā plāno piedalīties pasaules čempionātā MX2 klasē, kā arī startēt Eiropas čempionātā 300, 250 un 125 kubikcentimetru klasēs. Tāpat iecerēts piedalīties Zviedrijas čempionāta sacensībās.

"CEC I.S.Racing" komanda sacensībās piedalīsies ar KTM motocikliem.

Vienība koncentrēsies uz jaunajiem braucējiem un palīdzēs viņiem attīstīt savu motokrosa karjeru. Viens no Latvijas labākajiem motokrosa braucējiem 22 gadus vecais Toms Macuks jaunajā sezonā piedalīsies jaunizveidotajā Eiropas čempionātā 300 kubikcentimetru klasē ar mērķi cīnīties ar labākajiem sportistiem. Tāpat komandā startēs 20 gadus vecais zviedrs Edijs Hjortmarkers, kurš piedalīsies MX2 pasaules čempionātā.

Tāpat Latvijas komandā startēs divi tikai 15 gadus veci braucēji - Benjamins Ramdāls no Norvēģijas un latvietis Rihards Bārenis. Abi sportisti piedalīsies Eiropas čempionātā 125 kubikcentimetru klasē, cenšoties sasniegt augstvērtīgus rezultātus. Tikmēr zviedrs Antons Gols startēs šo pašu meistarsacīkšu 250 kubikcentimetru sacensībās, kā arī Zviedrijas čempionātā.

"Mēs esam motokrosa nākotne - strādāsim ar jauniem braucējiem. Ar pozitīvām emocijām gaidām jauno sezonu," sacījis komandas īpašnieks Ivo Šteinbergs.

Foto: mixnews.lv

Komentāri