Titulētais futbola klubs Liepājas metalurgs pārtraucis savu darbību, Mixnews.lv

Titulētais futbola klubs Liepājas metalurgs pārtraucis savu darbību

фото

Sports | 2014. gada 14. janvārī plkst. 11:26

Latvijas futbola klubs "Liepājas metalurgs" ir pārtraucis savu darbību, sarunā ar aģentūru LETA atklāja šī sporta kluba bijušais direktors Ilgvars Šēns.

Kā zināms, komanda jau pirms kāda laika bija zaudējusi rūpnīcas atbalstu, bet "Liepājas metalurga" paspārnē strādājušās bērnu un jauniešu futbola un hokeja programmas pārņēma pilsētas pašvaldība.

""Liepājas metalurgs" kā futbola komanda šobrīd vairs neeksistē. Ar atlikušajiem spēlētājiem, ar kuriem komandai bija līgumsaistības līdz 2014. un 2015.gadam līgumi tika lauzti pēc abpusējas vienošanās. Daļa no futbolistiem jau devušies atrādīties citām vienībām," pavēstīja Šēns.

"Viņiem līdz 18.decembrim tika samaksāta atvaļinājuma nauda, bet daži pēc tam nāca trenēties ar cerību, ka situācija uzlabosies."

"Jau līdz ar sezonas beigām meklējām potenciālos investorus, taču neviens gribētājs neatradās. Vienubrīd uzsākām komunikāciju ar kādu Ķīnas uzņēmumu, kas solījās palīdzēt. Taču pēc tam viņi atklāja savas īstās kārtis - ķīnieši vēlējās pārņemt praktiski visu, iesaistot savus trenerus un spēlētājus. Priekš kam mums Latvijas čempionātā vajag ķīniešu komandu? Kategoriski no tā atteicāmies," pauda Šēns.

Bijušais sporta kluba "Liepājas metalurgs" direktors atklāja, viena vieta virslīgā šai pilsētai ir, tāpēc nav izslēgts, ka var rasties komanda zem cita nosaukuma, jo līdz sezonas sākumam laiks vēl ir atlicis.

Kā zināms, janvāra sākumā "Liepājas metalurgs" atteicās no dalības futbola virslīgas Ziemas kausa izcīņā. "Negribēju mānīt Latvijas Futbola federāciju (LFF) un viņiem piezvanīju, sakot, ka komanda gaidāmajā turnīrā nepiedalīsies."

"Domāju, mums bija Baltijas valstīs labākā kluba piramīda ar 700 cilvēkiem, jo tai bija sava jauniešu sistēma, kā arī meistarkomandas. Taču nu tas viss ir izplēnējis, arī visi četri stadioni ar 1.janvāri ir atdoti pilsētai," atklāja Šēns.

"Liepājas metalurga" futbola komanda divas reizes triumfējusi Latvijas čempionātā, bet vienreiz triumfējusi valsts kausa izcīņā.

Foto: liepajasblogs.lv

Komentāri