Miļuns nomainījis Nazarovu U-18 hokeja izlases galvenā trenera amatā, Mixnews.lv

Miļuns nomainījis Nazarovu U-18 hokeja izlases galvenā trenera amatā

фото

Sports | 2014. gada 14. janvārī plkst. 15:15

Par jauno Latvijas U-18 hokeja izlases galveno treneri kļuvis Ēriks Miļuns, kurš šajā amatā nomainījis Vjačeslavu Nazarovu, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Nazarovs pagājušā gada aprīlī vadīja izlasi pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīrā, kurā vienība zaudēja vietu spēcīgāko komandu pulkā. Latvijas U-18 izlase pasaules čempionāta augstākajā divīzijā spēlēja ceturto reizi vēsturē un otro gadu pēc kārtas.

Pašlaik 46 gadus vecajam Miļunam ir liela pieredze darbā ar jauniešu hokeja komandām. Kā galvenais treneris pie U-18 izlases stūres viņš debitēja 2010.gada nogalē, bet 2011.gada pavasarī Rīgā izcīnīja vienīgo ceļazīmi uz pasaules čempionāta augstāko divīziju. Pēc gada Miļuns jau stājās pie Latvijas U-20 izlases vadīšanas un spēja tai saglabāt vietu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā.

Miļunam darbā ar izlasi par palīgiem iecelti Aigars Razgals un Anatolijs Jemeļjaņenko.

Latvijas U-18 izlase no 13. līdz 19.aprīlim Francijā par vienīgo ceļazīmi uz pasaules čempionāta augstāko divīziju sacentīsies ar Norvēģiju, Itāliju, Baltkrieviju, Franciju un Kazahstānu.

Gatavojoties čempionātam, izlase no 7. līdz 9.februārim "Volvo" ledus hallē Rīgā startēs starptautiskā četru valstu turnīrā. Latvijas jauniešu izlases pretinieki būs Baltkrievijas, Dānijas un Norvēģijas vienaudži.

Foto: Mārtiņš Aiše, sportacentrs.com

Komentāri