Francijas riteņbraucējs Veklērs treniņā lauzis atslēgas kaulu, Mixnews.lv

Francijas riteņbraucējs Veklērs treniņā lauzis atslēgas kaulu

фото

Sports | 2014. gada 15. janvārī plkst. 16:43

Francijas riteņbraukšanas zvaigzne Tomā Veklērs, gatavojoties "Tour Down Under" daudzdienu velobraucienam, kritienā lauzis atslēgas kaulu, trešdien paziņoja sacensību organizatori, informē LETA-AFP.

Pēc Adelaidā piedzīvotā kritiena 34 gadus vecais riteņbraucējs tika nogādāts slimnīcā, kurā konstatēts lūzums. Sportists Austrālijā bija ieradies vien pāris stundu iepriekš, bet tagad atgriezīsies Francijā.

Veklērs atzinis, ka šī ir pirmā reize karjerā, kad viņš iebraucis mašīnā. "Rīta treniņā kāds gājējs šķērsoja ceļu, tas lika strauji nobremzēt mašīnai, un man vairs nebija laika bremzēt. Nekavējoties sapratu, ka mans atslēgas kauls ir lauzts, jo šādu traumu gūstu jau trešo reizi."

Zīmīgi, ka tikai šomēnes Veklēram operācijā tika no atslēgas kaula izņemta metāla plāksne, ko tur ievietoja pēc iepriekšējās traumas pērnajā aprīlī. "Tikai 12 dienas plāksne izņemta, un viss bija kārtībā. Nedrīkstēju šādi krist," atzina sportists.

Savā karjerā Veklērs uzvarējis četros prestižā daudzdienu velobrauciena "Tour de France" posmos un 2012.gadā viņš kļuva par sacensību labāko kalnu braucēju. Gada pirmais nozīmīgais velobrauciens "Tour Down Under" sāksies svētdien.

Komentāri