Masaļskis vienojies ar Štāla pārstāvēto Slovākijas klubu Poprad, Mixnews.lv

Masaļskis vienojies ar Štāla pārstāvēto Slovākijas klubu Poprad

фото

Sports | 2014. gada 16. janvārī plkst. 15:54

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis vienojies ar Slovākijas augstākās līgas komandu "Poprad", kurā spēlē latviešu uzbrucējs Juris Štāls, vēsta portāls "Hokejportal.net".

Kā zināms, Masaļskis visu līdzšinējo sezonu bija bez kluba un trenējās individuāli, bet vienīgā viņa spēļu prakse bija pārbaudes mači ar Latvijas valstsvienību. Iepriekšējā nedēļā sarunā ar aģentūru LETA Masaļskis atklāja, ka saglabā optimismu, sakot, ka februārī gaidāmajai Soču Olimpiādei viņš būs maksimāli sagatavojies.

Jau vēstīts, ka Masaļskis izraudzīts dalībai olimpiskajās spēlēs Latvijas izlases sastāvā. Arī Štāls dosies uz Olimpiādi.

"Gribējām pastiprināt mūsu pozīcijas, tostarp vārtsargu līniju," izteicies "Poprad" kluba direktors Tibors Turans. "Iepriekš savu spēli esam balstījuši tikai uz vienu vārtsargu - Dušanu Sidoru, kuram nepieciešama arī atpūta. Esam iepriecināti, ka izdevies vienoties tieši ar Masaļski. Tuvojas izslēgšanas spēles, tāpēc mums nepieciešama zināma noteiktība. Pirms vienošanās ar Masaļski aprunājāmies ar Štālu, kurš mums viņu ieteica."

Masaļska konkurents par vietu vārtos 26 gadus vecais Turans šosezon Slovākijas čempionātā ir aizvadījis 40 spēles, kuru laikā vidējis ielaidis 2,74 ripas un atvairījis 91,31% pretinieku metienu.

"Poprad" kluba direktors atzina, ka viņi nogaidījuši, kā Masaļskim izvērtīsies sarunas ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandām. "Tā kā nebija nekādu jaunumu, viņš nolēma doties uz Popradu. Šis viņam ir labs pavērsiens pirms Soču olimpiskajām spēlēm, un domāju, tas palīdzēs arī mums. Raudzīsim, kā viņš atgūs sportisko formu."

Slovākijas čempionāta kopvērtējumā "Poprad" šobrīd ieņem piekto vietu ar 64 punktiem 41 spēlē.

Kā ziņots, iepriekšējās trīs sezonas Masaļskis aizvadījis KHL kluba Hantimansijskas "Jugra" sastāvā, taču līgums ar vienību netika pagarināts. Aizvadītajā KHL sezonā 33 gadus vecais Latvijas vārtsargs 32 regulārā čempionāta mačos atvairīja 91% metienu pa viņa sargātajiem vārtiem, vidēji ielaižot 2,94 ripas.

Pirms pārejas uz "Jugra" komandu Masaļskis divas sezonas pārstāvēja Rīgas "Dinamo" vienību.

Komentāri