Rons Deniss atgriezies pie F-1 komandas McLaren grožiem, Mixnews.lv

Rons Deniss atgriezies pie F-1 komandas McLaren grožiem

фото

Sports | 2014. gada 17. janvārī plkst. 11:11

Kādreizējais Pirmās formulas (F-1) komandas "McLaren" vadītājs Rons Deniss ceturtdien atgriezies pie vienības stūres, kļūstot par tās izpilddirektoru.

Šobrīd 66 gadus vecais Deniss bija "Mclaren" vadītājs no 1982. līdz 2009.gadam, palīdzot komandai desmit reizes triumfēt pilotu ieskaitē un septiņas reizes Konstruktoru kausā.

Taču iepriekšējā sezona "Mclaren" bija ļoti neveiksmīga, jo pirmo reizi kopš 1980.gada tā nevienā sacīkstē nefinišēja labāko trijniekā.

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc ir pārtraukta sadarbība ar komandas vadītāju Martinu Vitmāršu, kura nākotne vienībā nu kļuvusi neskaidra, taču nav zināms, kurš pārņems viņa pienākumus. Iepriekš Vitmārša pārziņā bija arī izpilddirektora pienākumi, ko tagad veiks Deniss.

Deniss ir arī "McLaren" grupas līdzīpašnieks, bet kā galveno uzdevumu viņš tagad izvirzījis atgriezt komandu labāko vienību pulkā.

Tiesa, nav paredzēts, ka Deniss atkal būs redzams boksos, bet tiek prognozēts, ka "McLaren" rindās varētu parādīties pazīstamais Ross Brauns, kurš pērn pameta "Mercedes" vadītāja amatu.

Nākamsezon "McLaren" pārstāvēs 2009.gada pasaules čempions brits Džensons Batons un debitants Kevins Magnusens no Dānijas. Jaunā sezona sāksies 16.martā Austrālijā, bet "Mclaren" formula tiks prezentēta 24.janvārī.

Komentāri