Ģimenes aicina piedalīties festivālā Sportojam visi!, Mixnews.lv

Ģimenes aicina piedalīties festivālā Sportojam visi!

фото

Sports | 2014. gada 18. janvārī plkst. 09:16

Svētdien, 19. janvārī, Olimpiskajā sporta centrā no pl. 11.00 līdz 18.00 jau otro gadu pēc kārtas notiks ģimeņu sporta festivāls "Sportojam visi". Aktīvās atpūtas pasākumā aicināti piedalīties Rīgas pilsētas iedzīvotāji, lai šo dienu pavadītu kopā ar ģimeni aktīvi sportojot.

Šī gada pasākuma vienotais vadmotīvs ir "ģimene – zinātkāra, veselīga, sportiska un stipra". Tas tiek organizēts, lai veicinātu veselīga dzīvesveida popularizēšanu sabiedrībā un nodrošinātu visām galvaspilsētas iedzīvotāju vecuma grupām iespēju aktīvi atpūsties, sekmējot ģimenes kopīguma stiprināšanu un līdzdarbošanos komandā.

Bērni jau no pl. 11.00 Olimpiskā sporta centra Vieglatlētikas zālē varēs piedalīties individuālajos uzdevumos, kuri veidoti izmantojot populāru mūsdienu animāciju filmu un pasaku tematiku. Tāpat mazākajiem apmeklētājiem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas un zīmēšanas skola.

Pasākuma laikā tiks filmēta arī multiplikācijas filma, kuras pamatā tiks izmantoti dažādi bērnu zīmējumi. Portāla "lieliskadāvana.lv" cilvēki bērniem apgleznos sejiņas.

Ģimenes saliedēšanās spēlēs gan vecākiem, gan bērniem kopīgiem spēkiem būs jāizpilda dažādi interesanti uzdevumi, lai saprastu, cik saliedēti sportiska tā ir.

Vecāka gada gājuma cilvēkiem piedāvāta tiks iespēja apgūt nūjošanas prasmes un varēs to pamēģināt speciālistes Lindas Andruss vadībā. Konsultācijas sniegs "Sporta labaratorijas" profesionāļi, kuri izmērīs asinsspiedienu un pastāstīs par fizisko veselību. "Baltijas Fiziocentrs informēs apmeklētājus par fizioterapijas iespējām un nozīmi mūsu ikdienā. Varēs izmēģināt arī TRX sistēmas un fizioterapijas inventāru. "

Ļoti interesanti bērnu vecākiem un vecvecākiem būs satikšanās ar aizrautīgo RSU profesoru un gastroentrologu Anatatoliju Danilānu, kas sniegs vērtīgus padomus par to, kā sākt dzīvot veselīgi, ja līdz šim tas nav sanācis.

Ja Jūsu bērniem interesē cīņas māksla, būs iespēja redzēt Vsevoloda Zeļonija Džudo skolas, taekvondo kluba "Ki Hap" un OSC Vingrošanas skolas audzēkņu uzstāšanos.

Krāšņus un sportiskus priekšnesumus sniegs deju ansamblis "Zelta sietiņš , zinātkāres centrs "Zili brīnumi", kā arī ielu vingrošanas grupa "Team Limitless".

Katru stundu labākos dalībniekus un sportiskākās ģimenes apbalvos pasākuma vadītājs Raimonds Bergmanis. Ieeja un aktivitātes bez maksas. Ieteicams līdzi paņemt maiņas apavus ērtākai sportošanai.

Komentāri