Šūmahera veselības stāvoklis saglabājas nemainīgi stabils, Mixnews.lv

Šūmahera veselības stāvoklis saglabājas nemainīgi stabils

фото

Sports | 2014. gada 17. janvārī plkst. 19:01

Leģendārā Pirmās formulas (F-1) septiņkārtējā pasaules čempiona Mihaela Šūmahera veselības stāvoklis, turpinot atrasties komā, joprojām tiek vērtēts kā stabils, piektdien paziņoja vācieša pārstāvji.

Kā zināms, 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Šobrīd viņš jau labu laiku atrodas komā Grenobles slimnīcā.

"Mihaela stāvoklis joprojām tiek uzskatīts par stabilu," piektdien paziņoja vācieša pārstāvji, atbildot uz medijos izskanējušajām spekulācijām, ka viņš no komas tā arī nepamodīsies. Šūmahera veselības stāvoklī un notikušā izmeklēšanas gaitā šī ir pirmā oficiāli izplatītā informācija kopš 8.janvāra.

"Jebkura informācija, kas nenāk pa taisno no viņa mediķu mutēm, ir uzskatāma par tīra veida spekulācijām," uzsvēruši Šūmahera pārstāvji. Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari".

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Komentāri