Latvijas stafetes komandai ceturtā vieta Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, Mixnews.lv

Latvijas stafetes komandai ceturtā vieta Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

фото

Sports | 2014. gada 19. janvārī plkst. 16:06

Latvijas stafetes komanda svētdien izcīnīja ceturto vietu Altenbergas trasē Vācijā notikušajā Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā priekšpēdējā, astotajā, posmā, ziņo LETA.

Latvijas komandas sastāvā šoreiz startēja Ulla Zirne, Mārtiņš Rubenis, kā arī Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa divnieks.

Pie negaidīta panākuma tika Krievijas komanda, kas izmantoja priekšrocības, startējot ievērojami agrāk. Krievijas komanda ar Tatjanu Ivanovu, Albertu Demčenko, kā arī Vladislava Južakova un Vladimira Maknutina divnieks par 0,621 sekundi apsteidza Kanādas sportistus.

Tikai trešo vietu izcīnīja Vācija, kuras sastāvā brauca visi šīs sezonas Pasaules kausa ieguvēji Natālija Geisenbergere, Fēlikss Lohs, kā arī Tobiasa Vendla un Tobiasa Ārlta divnieks. Savukārt Latvija no uzvarētājiem atpalika par 1,940 sekundēm.

Pirms tam svētdien dāmu sacensībās Zirne izcīnīja 17.vietu, bet Elīza Tīruma palika bez rezultāta.

Divnieku sacensībās sestdien Andris un Juris Šici izcīnīja devīto vietu, bet Gudramovičs/Kalniņš pēc neveiksmīga otrā brauciena bija spiesti samierināties ar pieticīgo 18.pozīciju 19 ekipāžu konkurencē. Savukārt vīri startēja pieticīgi, labāko rezultātu - 17.vietu - uzrādot Rubenim.

Turpinājumā pasaules labākie kamaniņu braucēji 25. un 26.janvārī startēs Pasaules kausa noslēdzošajā, devītajā, posmā, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts. Tas risināsies Siguldā.

Soču olimpiskās spēles notiks no 2014.gada 7. līdz 23.februārim, bet kamaniņu sacensības sāksies jau 8.februārī ar vīriešu vieninieku sacensībām.

Kā zināms, olimpiskajās spēlēs startēs vīri Rubenis, Inārs Kivlenieks un Kristaps Mauriņš, dāmas Zirne un Tīruma, kā arī divnieku ekipāžas A.Šics/J.Šics un Gudramovičs/Kalniņš.

Tāpat Latvija Olimpiādes kamaniņu sporta sacensībās būs pārstāvēta komandu stafetē.

Pēc pagājušās sezonas par karjeras beigām paziņoja pieredzējusī Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma, kura šosezon palīdz Francijas kamaniņu braucējiem.

Komentāri