Masaļskis: Nebija grūti pieņemt lēmumu, kad uzzināju par Poprad interesi, Mixnews.lv

Masaļskis: Nebija grūti pieņemt lēmumu, kad uzzināju par Poprad interesi

фото

Sports | 2014. gada 21. janvārī plkst. 19:51

Latvijas hokeja izlases vārtsargam Edgaram Masaļskim nav bijis grūti pieņemt lēmumu par spēlēšanu Slovākijas augstākās līgas komandā "Poprad", tiklīdz uzzinājis par vienības izrādīto interesi, pēc debijas mača vienības rindās atzinis sportists.

Kā zināms, aizvadītās nedēļas nogalē Masaļskis noslēdza līgumu ar "Poprad" klubu, kurā spēlē arī latviešu uzbrucējs Juris Štāls.

Pats hokejists atzīst, ka viņam nav bijis grūti vienoties ar Slovākijas vienību, jo pirms Soču olimpiskajām spēlēm bija nepieciešama spēļu prakse. "Nebija grūti pieņemt lēmumu, kad izdzirdēju par "Poprad" kluba interesi.

Sapratu, ka man vajadzīgs spēles laiks, tāpēc Slovākijas komanda ir laba vieta, kur to smelties. Personīgi man ir svarīgi sagatavoties Soču Olimpiādei, tāpēc ceru, ka man tas izdosies un dos rezultātus Latvijas izlasei," skaidroja Masaļskis.

Trīs dienas pēc līguma parakstīšanas latviešu vārtsargs debitēja spēlē pret Trenčīnas "Dukla" vienību. Pie nelabvēlīgā rezultāta 2:3 Masaļskis laukumā nomainīja savu komandas biedru Dušanu Sidoru. Turpinājumā "Poprad" hokejisti atspēlējās un izcīnīja panākumu papildlaikā ar 5:4.

"Šī bija diezgan grūta spēle. Nebiju gaidījis sākt manu sezonu šeit, turklāt mača otrajā pusē. Kad iznācu laukumā, komanda sāka spēlēt nedaudz labāk, tāpēc bija patīkami atkal atrasties uz ledus," teica Masaļskis.

Kopumā savā pirmajā spēlē Slovākijas čempionātā 33 gadus vecais Masaļskis atvairīja 15 no 16 pretinieku metieniem. "Nedaudz nepaveicās ielaistajos vārtos. Bija ļoti grūti saskatīt ripu, bet tiklīdz ieraudzīju to - bija jau par vēlu."

Slovākijas čempionāta kopvērtējumā "Poprad" šobrīd ieņem piekto vietu ar 69 punktiem 43 mačos.

Kā ziņots, iepriekšējās trīs sezonas Masaļskis aizvadījis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Hantimansijskas "Jugra" sastāvā, taču līgums ar vienību netika pagarināts. Aizvadītajā KHL sezonā 33 gadus vecais Latvijas vārtsargs 32 regulārā čempionāta mačos atvairīja 91% metienu pa viņa sargātajiem vārtiem, vidēji ielaižot 2,94 ripas.

Pirms pārejas uz "Jugra" komandu Masaļskis divas sezonas pārstāvēja Rīgas "Dinamo" vienību.

Komentāri