Ārmstrongs šovā publiski atzīstas dopinga lietošanā, Mixnews.lv

Ārmstrongs šovā publiski atzīstas dopinga lietošanā

фото

Sports | 2013. gada 18. janvārī plkst. 10:06

Slavenais amerikāņu riteņbraucējs Lenss Ārmstrongs intervijā Opras Vinfrijas vadītajā sarunu šovā, kas tika pārraidīta ceturtdienas vakarā, atzinies aizliegto vielu lietošanā, zino LETA.

Šī bija pirmā Ārmstronga intervija pēc pagājušā gada oktobra notikumiem, kad Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) un ASV Antidopinga aģentūra (USADA) diskvalificēja sportistu uz mūžu, atņemot viņam septiņus izcīnītos titulus prestižajā daudzdienu velobraucienā "Tour de France".

Intervijā Vinfrijai Ārmstrongs atzina faktu, ka lietojis aizliegtos preparātus.

"Es pats pieņēmu lēmumus. Tā ir mana kļūda," sacīja apkaunotais riteņbraucējs. "Un es šodien šeit sēžu, lai to atzītu un pateiktu, ka es to nožēloju. Es šo situāciju uztveru kā vienus lielus melus, kas daudzreiz atkārtoti."

Par Ārmstronga atzīšanos dopinga lietošanā bija zināms jau kopš pirmdienas, tomēr intervijas ieraksts ar Opru Vinfriju publiski tika izrādīts tikai ceturtdien.

Tiek uzskatīts, ka bijušais riteņbraucējs ar atzīšanos cer mīkstināt sev piešķirto mūža diskvalifikāciju un atgūt tiesības piedalīties oficiālās maratona un triatlona sacensībās.

foto: kurir-info.rs

Komentāri