Latvijas izlases aizsargs Bulvītis oficiāli pievienojies Šveices augstākās līgas komandai, Mixnews.lv

Latvijas izlases aizsargs Bulvītis oficiāli pievienojies Šveices augstākās līgas komandai

фото

Sports | 2014. gada 24. janvārī plkst. 14:55

Nauris Bulvītis (pa kreisi)

Latvijas futbola izlases aizsargs Nauris Bulvītis piektdien oficiāli pievienojies Šveices augstākās līgas klubam "Aarau", ziņo LETA.

Līgums noslēgts līdz šīs sezonas beigām ar iespēju to pagarināt. Līdz šim centra aizsargs klubā atradās uz pārbaudes laiku, piedaloties tā treniņnometnē Turcijā un vairākās pārbaudes spēlēs, pierādot prasmi labi spēlēt ar galvu.

Pagājušo sezonu 26 gadus vecais aizsargs pavadīja pašmāju klubā "Skonto" un tika iekļauts sezonas pirmajā simboliskajā izlasē. Saistībā ar neizpildītajām saistībām pret spēlētāju Bulvītis nesen vērsās Latvijas Futbola federācijā (LFF), izsakot vēlmi kļūt par brīvo aģentu, kas tika apmierināta.

Latvijā Bulvītis pārstāvējis arī Daugavpils "Daugavu", Ventspils "Tranzit", "Ventspili" un Jūrmalas "Spartaku". Savukārt leģionāra gaitas aizsargs līdz šim pamēģinājis trīs reizes.

Karjeras sākumā viņš pārstāvēja Lietuvas vienību "Šiauliai", 2009./2010.gada sezonā viņš sekmīgi pārstāvēja Skotijas komandu "Inverness", palīdzot tai uzvarēt pirmās līgas čempionātā, bet 2011.gadā parakstīja līgumu ar Slovākijas komandu Trnavas "Spartak", kas tika pārtraukts nopietnas spēlētāja traumas dēļ.

Latvijas izlasē Bulvītis debitēja 2012.gada jūnijā un līdz šim aizvadījis 13 spēles, gūstot vienus vārtus.

Šveices čempionāta kopvērtējumā "Aarau" komanda ar 18 punktiem 17 spēlēs ieņem astoto vietu desmit klubu konkurencē, par punktu apsteidzot devītajā pozīcijā esošo "Sion" vienību, kurā spēlē Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins.

Šveices čempionāts pēc ziemas pārtraukuma atsāksies februāra sākumā.

Komentāri