Jaroslavļas aviokatastrofā bojāgājušo radinieki prasa 2 miljonus eiro, Mixnews.lv

Jaroslavļas aviokatastrofā bojāgājušo radinieki prasa 2 miljonus eiro

фото

Sports | 2014. gada 24. janvārī plkst. 14:43

Vairāku 2011.gada aviokatastrofā bojāgājušo Jaroslavļas "Lokomotiv" hokeja komandas radinieki iesnieguši prasību tiesā par 104,8 miljonu rubļu (2,2 miljonu latu) piedziņu, ziņo LETA.

Zaudējumu atlīdzību par kaitējumu, kas nodarīts veselībai, kā arī morālajām sāpēm bojāgājušo radinieki vēlas piedzīt no aviokompānijas "Jak Servis", uzņēmumiem "Etalon" un "Leksgarant", kā arī apdrošināšanas kompānijām "Sogaz" un "UralSib", pavēstījis advokāts Igors Trunovs.

Advokāts pārstāv bojāgājušo Mihaila Balandina, Andreja Kirjuhina, Ivana Tkačenko, Jurija Uričeva, Artjoma Jarčuka un Maksima Šuvalova radinieku intereses. 2013.gada novembrī cita bojāgājušā Aleksandra Vasjunova māte iesniedza prasību pret "Jak Servis" par 14 miljonu rubļu (300 000 eiro) piedziņu.

2011.gada 7.septembrī notikušajā "Lokomotiv" lidmašīnas katastrofā dzīvību zaudēja arī viens no visu laiku labākajiem Latvijas hokejistiem Kārlis Skrastiņš. "Jak-42" markas lidmašīna, kurā atradās visa "Lokomotiv" komanda, avarēja Jaroslavļā neilgi pēc pacelšanās. Tajā atradās 45 pasažieri, 43 no tiem gāja bojā avārijas brīdī, tostarp arī Skrastiņš.

Izdzīvoja vienīgi borta inženieris Aleksandrs Sizovs un Krievijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs, kurš gan pēc piecas dienas ilgas cīņas par dzīvību slimnīcā mira.

Komentāri