Skaties TV boksa smagsvaru cīņas!, Mixnews.lv

Skaties TV boksa smagsvaru cīņas!

фото

Sports | 2014. gada 25. janvārī plkst. 09:19

Sestdienas vakarā un naktī no sestdienas uz svētdienu "Viasat Sport Baltic" (VSB) piedāvā trīs boksa cīņas. Vispirms bosniešu izcelsmes vācietis Marko Huks aizstāvēs savu Pasaules Boksa Organizācijas (WBO) titulu 1.smagajā svarā cīņā ar turku izcelsmes vācieti Firatu Arslanu.

Vēlāk WBO čempions 2.pusvieglajā svarā amerikānis Mikijs Garsija cīnīsies ar meksikāni Huanu Karlosu Burgosu. Un visbeidzot savā starpā boksēsies divi līdz šim vēl nezaudējuši smagā svara bokseri - amerikānis Braiants Dženings un polis Arturs Špilka. Nenokavējiet boksu ekskluzīvi "Viasat Sport Baltic" kanālā!

Marko Huks ar Firatu Arslanu jau boksējās 2012.gada novembrī un visi trīs tiesneši par uzvarētāju pasludināja Huku - tā bija desmitā reize, kad Marko aizstāvēja savu WBO 1.smagā svara titulu. 2013.gada jūnijā Huks, arī pēc punktiem, uzvarēja britu Olu Afolabi. Savu pirmo pasaules čempiona titulu bosniešu vācietis izcīnīja 2009.gadā, pēc punktiem uzvarot argentīnieti Viktoru Emilio Ramiresu. 2012.gadā Huks izmēģināja spēkus cīņā pret smagsvaru Aleksandru Povetkinu, tomēr zaudēja pēc punktiem. Tas bija viņa otrais zaudējums 39 profesionālajās cīņās.

Firats Arslans ir 43 gadus vecs turku izcelsmes vācietis, kura zvaigžņu stunda sita 2007.gadā, kad 37 gadu vecumā uzvarot amerikāni Virdžilu Hilu, Firats kļuva par Pasaules Boksa Asociācijas (WBA) čempionu 1.smagajā svarā.

Ņujorkā Madison Square Garden arēnā WBO čempions 2.pusvieglajā svarā amerikānis Mikijs Garsija aizstāvēs savu titulu cīņā ar meksikāni Huanu Karlosu Burgosu. Garsija ir uzvarējis visas savas 33 profesionālās cīņas un bijis arī WBO pasaules čempions 1.pusvieglajā svarā. Meksikānis Huans Karloss Burgoss ir piedalījies divās pasaules čempiona titula cīņās - 2010.gadā Huans Karloss zaudēja japānim Hozumi Hasegavam un 2013.gadā cīnījās neizsķirti ar Romanu Martinesu, kurš savu titulu pēc 10 mēnešiem zaudēja Garsijam.

VSB piedāvā vienu cīņu ar smagajā svarā - savā starpā boksēsies divi līdz šim vēl nezaudējuši smagā bokseri - amerikānis Braiants Dženings un polis Arturs Špilka. 29 gadus vecajam Dženingsam ir 17 uzvaras, 24 gadus vecajam Špilkam - 16 uzvaras.

Es domāju, ka Huks šoreiz nebūs tik pašpārliecināts un uzreiz sāks cīņu agresīvāk. Huks vairs neļaus Arslanam pārņemt iniciatīvu un arī jaunībai vajadzētu darīt savu - Arslanam tomēr ir jau 43 gadi. Otrajā cīņā favorīts, protams, ir Garsija - viņš Burgosam ir pārāk ātrs.

VSB komentētājs Elvis Mihaiļenko: "Es domāju, ka Huks šoreiz nebūs tik pašpārliecināts un uzreiz sāks cīņu agresīvāk. Huks vairs neļaus Arslanam pārņemt iniciatīvu un arī jaunībai vajadzētu darīt savu - Arslanam tomēr ir jau 43 gadi. Viņu pirmajā cīņā pirms mazliet vairāk kā gada Arslans principā izmantoja savu izdevību un ļoti labi noboksēja, bet tiesneši atdeva uzvaru Hukam. Šoreiz Huks varētu uzvarēt arī ar nokautu.

Otrajā cīņā favorīts, protams, ir Garsija - viņš priekš Burgosa air pārāk ātrs. Burgos sir spēcīgs, bet pārsvarā izdara daudz ordinārus sitienus un bieži atveras. Ātrāki bokseri to var izmantot un noķert viņu, un to noteikti darīs arī Garsija. Nedomāju, ka Burgoss noturēsies ilgāk par 8.raundu."

Bokss kanālā VSB:

• Sestdien, 25.janvārī 23:10 WBO titula cīņa 1.smagajā svarā. M.Huks - F.Arslans

• Svētdien, 26.janvārī 4:00 WBO titula cīņa 2.pusvieglajā svarā. M.Garsija - H.K.Burgoss un B.Dženings - A.Špilka

Komentāri