Hamfrīsa sīvā cīņā atkal kļūst par Pasaules kausa ieguvēju bobslejā, Mixnews.lv

Hamfrīsa sīvā cīņā atkal kļūst par Pasaules kausa ieguvēju bobslejā

Sports | 2014. gada 26. janvārī plkst. 15:32

Kanādas sportistes Keilijas Hamfrīsas ekipāža svētdien otro gadu pēc kārtas ieguva Pasaules kausu bobslejā, bet par Eiropas čempioni kļuva Šveices sportistes Fabianas Meieres pilotētais divnieks.

Vācijas trasē Kēnigzē notiekošajā Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā, septītajā, posmā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas meistarsacīkstes, Meiere braucienos ieņēma attiecīgi otro un trešo vietu, tomēr tas neliedza par 0,26 sekundēm apsteigt amerikānieti Eleinu Meijersu, kura pēc pirmā brauciena bija vien astotā.

Savukārt trešo vietu posmā izcīnīja līdzšinējā Pasaules kausa glabātāja Hamfrīsa, kura bija līdere pēc pirmā brauciena, bet otrajā uzrādīja vien devīto rezultātu, piekāpjoties uzvarētājai par 0,28 sekundēm.

Sezonas noslēguma kopvērtējumā pēdējo divu gadu pasaules čempione Hamfrīsa astoņās sacīkstēs tika pie 1629 punktiem un vien par punktu apsteidza Meijersu. Savukārt trešo vietu ar 1563 punktiem ieņēma amerikāņu bobslejiste Džeimija Grēbele, kura noslēdzošajā posmā palika vien desmitā.

Šīs sezonas starptautiskajā kalendārā vēl atlikušas vien Soču olimpiskās spēles. Šogad katrā no Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) disciplīnām pa reizei viena Pasaules kausa posma laikā notika divas sacensības.