Guta un Defago uzvar Pasaules kausa supergiganta sacensībās, Mixnews.lv

Guta un Defago uzvar Pasaules kausa supergiganta sacensībās

фото

Sports | 2014. gada 26. janvārī plkst. 20:04

Pasaules kausa supergiganta sacensībās kalnu slēpošanā svētdien uzvaras izcīnīja šveicieši Lara Guta un olimpiskais čempions Didjē Defago. Kortīna d'Ampeco notikušajās dāmu sacensībās 22 gadus vecā Guta finišēja pēc minūtes un 27,81 sekundes, parādot, ka būs viena no galvenajām favorītēm Soču olimpiskajās spēlēs. Viņa šosezon triumfējusi jau trijās supergiganta cīņās, informē LETA.

Uzvarētājai 0,12 sekundes zaudēja Tīna Veirātere no Lihtenšteinas, bet trešo vietu izcīnīja Pasaules kausa kopvērtējuma līdere Marija Hefla-Rīša no Vācijas.

Tikmēr vīru sacensībās Kicbīelē 36 gadus vecais Defago tika pie samērā negaidītas uzvaras, par nieka 0,05 sekundēm apsteidzot slaveno amerikāni Bodi Milleru, kurš ir desmit dienas jaunāks par šveicieti.

Tikmēr vēl 0,10 sekundes zaudēja austrietis Makss Francs un Aksels Lunns Svindāls no Norvēģijas, kuri abi dalīja trešo vietu.

Šis Vankūveras olimpisko spēļu uzvarētājam nobraucienā Defago bija vien piektais panākums karjerā Pasaules kausa sacensībās un otrais panākums supergigantā, kas turklāt gūts pēc 11 gadu pārtraukuma.

Vēlāk svētdien notiks arī nakts slaloms, kurā tiks noskaidroti superkombinācijas sacensību uzvarētāji. Zināms, ka tajā nepiedalīsies ne Millers, ne Defago.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere dāmām ar 1071 punktu joprojām ir Hefla-Rīša, kurai ar 943 punktiem seko Veirātere, bet trešā ar 871 punktiem ir Austrijas pārstāve Anna Fenningere, kura šoreiz bija astotā.

Savukārt vīriem līderis ar 887 punktiem joprojām līderis ir Svindāls, kuram ar 735 punktiem seko austrietis Marsels Hiršers. Savukārt trešo vietu ieņem Aleksis Pinturo no Francijas, kura kontā 596 punkti.

Komentāri