Latvijas U-21 izlases pussargs Savaļnieks noslēdz līgumu ar Polijas komandu Jagiellonia, Mixnews.lv

Latvijas U-21 izlases pussargs Savaļnieks noslēdz līgumu ar Polijas komandu Jagiellonia

фото

Sports | 2014. gada 27. janvārī plkst. 19:44

Roberts Savaļnieks (pa labi)

Latvijas U-21 futbola izlases pussargs Roberts Savaļnieks izturējis pārbaudes laiku un noslēdzis kontraktu ar Polijas ekstraklases komandā Belastokas "Jagiellonia", ziņo LETA.

Līgums parakstīts uz pusgadu ar iespēju to pagarināt vēl uz diviem gadiem.

20 gadus vecais latvietis pirmoreiz Belastokas kluba treniņnometnē ieradās pirms aptuveni trim nedēļām, bet tagad viņš pārliecinājis trenerus par savu lietderību.

Iepriekš šajā vienībā uz pārbaudes laiku atradās arī Daugavpils "Daugavas" un Latvijas izlases pussargs Andrejs Kovaļovs, kurš pērn guva 16 vārtus Latvijas virslīgas čempionātā. Tomēr viņš līguma piedāvājumu neizpelnījās.

Savaļnieks līdz šim spēlēja "Liepājas metalurga" komandā, kas gada sākumā paziņoja par darbības pārtraukšanu un tiks veidota uz jaunas bāzes. Latvijas čempionātā Savaļnieks jau piedalījies 80 mačos, izceļoties ar pieciem precīziem sitieniem.

Viņš pagājušajā sezonā tika iekļauts virslīgas čempionāta otrajā simboliskajā izlasē, bet Latvijas valstsvienības galvenais treneris Marians Pahars iepriekš izteicies, ka pussargs ir tuvu izsaukumam uz pieaugušo izlasi.

Polijas čempionāta kopvērtējumā "Jagiellonia" ar 29 punktiem 21 spēlē pašlaik ieņem devīto vietu. Čempionāts pēc ziemas pārtraukuma atsāksies februāra vidū.

Foto: twitter.com/RobertsSavalnie

Komentāri