BMX braucēja Gustava Pētersīļa rehabilitācijai saziedota rekordliela summa, Mixnews.lv

BMX braucēja Gustava Pētersīļa rehabilitācijai saziedota rekordliela summa

фото

Sports | 2014. gada 28. janvārī plkst. 12:16

Izklaides un atpūtas komplekss "Klondaika" ir apkopojis projekta "Laimīgās Zvaigznes" ietvaros veiktos ziedojumus, kas tika novirzīti smagu traumu guvušā BMX braucēja Gustava Pētersīļa rehabilitācijai. Rezultāti ir lieliski: laika posmā no 2013. gada 1. jūlija līdz 30. novembrim saziedota rekordliela summa – 6323,72 eiro.

"Ar patiesu prieku gribu atzīmēt, ka projekta ietvaros šī ir bijusi lielākā summa, kas jebkad savākta! Tāpēc "Klondaikas" vārdā saku lielu paldies ikvienam, kurš piedalījās akcijā "Laimīgās Zvaigznes”, kā arī aicināja iesaistīties citus, jo tikai ar kopīgiem spēkiem varam sasniegt kaut ko lielu. Īpaši patīkami ir redzēt Gustava pozitīvo skatu uz dzīvi un apbrīnojamo entuziasmu, tas saviļņo," gandarīta par paveikto ir Agnese Puriņa, "Klondaikas" mārketinga speciāliste.

Visu šo periodu ikvienā "Klondaikā" un restorānā "Tex-Mex" bija izvietoti aicinājumi palīdzēt jaunajam BMX braucējam un ziedojuma lādītes. Tāpat no katra nopirktā "Klondaikas" enerģijas dzēriena un/vai ēdiena, kas piedāvāts bērnu ēdienkartē "Tex-Mex" restorānos, 10 santīmi jeb 14 centi tika novirzīti Gustava atlabšanai. Ļoti daudzi cilvēki iegādājās aprocīti, uz kuras bija rakstīts Gustava moto "Keep Fighting" (turpini cīnīties – ang. val.), tādā veidā ziedojot 1 Ls jeb 1,42 eiro. Droši var teikt, ka kopā ar Gustavu tagad cīnās arī visai prāvs viņa atbalstītāju loks.

Kā zināms, sportists, pērnā gada 23. februārī krita Kleistu BMX trasē, gūstot smagas traumas – piektā kakla skriemeļa šķembains lūzums un muguras smadzeņu šķērsbojājums ar tetraplēģiju – paralīzi (skartas gan rokas, gan kājas). Šobrīd turpinās aktīvs atveseļošanās un rehabilitācijas process.

Līdz šim rehabilitācija ir devusi rezultātus, un sportists ir atgriezies skolas solā. Tomēr Gustavs vēlas sasniegt daudz vairāk par šķietami iespējamo - pēc iespējas pilnvērtīgāk atgriezties dzīvē, sekojot saviem ideāliem un dzīves sapņiem. Lai to īstenotu ir jāturpina iesāktais rehabilitācijas process, kas nav lēts. Tāpēc ikviens cilvēks ir aicināts turpināt palīdzēt Gustavam un viņa tuvajiem pārvarēt šo smago posmu.

Ziedot līdzekļus Gustava ārstēšanās procesam iespējams arī personīgi, pārskaitot naudas summu uz Gustava kontu: Gustavs Pētersīlis, konta Nr. LV93HABA0551028472596.

Komentāri