Spānijas kluba futbolisti piedraud nespēlēt, ja neatkāpsies tā valde, Mixnews.lv

Spānijas kluba futbolisti piedraud nespēlēt, ja neatkāpsies tā valde

фото

Sports | 2014. gada 28. janvārī plkst. 20:01

Labi zināmā Spānijas futbola kluba Santanderas "Racing" spēlētāji piedraudējuši nepiedalīties ceturtdien gaidāmajā Karaļa kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačā, ja neatkāpsies komandas prezidents Anhels Lavins un pārējie valdes locekļi, ziņo LETA-AFP.

"Racing" savā 101 gada ilgajā vēsturē lielākoties ir spēlējusi Spānijas augstākajā čempionātā, taču pēdējo divu sezonu laikā piedzīvojusi pamatīgu kritienu un nu spēlē vien pēc spēka trešajā līgā.

Neveiksmīgam sniegumam laukumā papildus ne pārāk sekmīgi darbojies arī "Racing" menedžments, jo spēlētājiem jau kopš septembra nav maksātas algas. Par spīti tam, Santanderas vienība veiksmīgi tikusi līdz Karaļa kausa ceturtdaļfinālam, pa ceļam izslēdzot tādus favorītus kā "Sevilla" un "Almeria". Ceturtdaļfināla pirmajā cīņā "Racing" ar 1:3 piekāpās Sosjedadas "Real" vienībai, bet atbildes cīņa gaidāma jau ceturtdien. Lavina lauzto solījumu dēļ par algas izmaksām futbolisti pieļāvuši iespēju, ka šajā mačā laukumā nemaz nedosies.

Zīmīgi, ka šī nav pirmā reize, kad "Racing" futbolisti pauž savu nepatiku pret kluba darbībām - astotdaļfināla pirmajā mačā pret "Almeria" Santanderas spēlētāji pirmās 20 cīņas sekundes stāvēja uz vietas.

Arī kluba fani jau pieprasījuši tā prezidenta atkāpšanos.

Komentāri