Kamaniņu braucējam Rozītim piektā vieta PČ junioriem, Mixnews.lv

Kamaniņu braucējam Rozītim piektā vieta PČ junioriem

фото

Sports | 2014. gada 31. janvārī plkst. 17:48

Latviešu jaunais kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis piektdien izcīnīja piekto vietu Austrijā notiekošajā pasaules čempionātā junioriem, ziņo LETA.

Pēc pirmā brauciena Rozītis atradās ceturtajā vietā, bet otrajā braucienā uzrādītais piektais laiks viņam lika atkāpties par vienu pozīciju. Summā latvietis uzvarētājam Tonijam Grēfem no Vācijas zaudēja 0,221 sekundi, bet no trešās vietas viņu šķīra 0,057 sekundes.

Cits Latvijas pārstāvis Kristers Aparjods savās pirmajās sacensībās junioru konkurencē ierindojās 18.vietā, uzvarētājam zaudējot 1,433 sekundes, bet Edgars Karnītis pirmajā braucienā uzrādīja 32.laiku un otrajam braucienam nekvalificējās.

Kopumā sacensībās startēja 41 sportists.

Kā ziņots, Aparjods šosezon kļuva par Pasaules kausa ieguvēju jauniešu konkurencē.

Tikmēr juniorēm Latvijas olimpiskās komandas dalībniece Ulla Zirne izcīnīja 11.vietu, braucienos uzrādot attiecīgi desmito un 18.laiku. Par uzvarētāju kļuva itāliete Andrea Vētere, bet Zirne viņai piekāpās par 0,601 sekundi.

Kendija Aparjode un Alise Mitkus tikmēr ierindojās attiecīgi 23. un 24.vietā un bija pēdējās, kas veica pilnus divus braucienus. Vienu braucienu veica Anda Upīte, kurai 39.pozīcija 52 sportistu konkurencē. Sestdien uz starta stāsies divnieku ekipāžas, starp kurām būs arī Kristena Putina/Kārļa Kriša Matuzeļa ekipāža. Sacensību noslēgumā būs arī komandu stafete.

Komentāri