Madrides Real sava stadiona uzlabošanā ieguldīs 400 miljonus eiro, Mixnews.lv

Madrides Real sava stadiona uzlabošanā ieguldīs 400 miljonus eiro

фото

Sports | 2014. gada 6. februārī plkst. 19:12

Slavenais Spānijas futbola klubs Madrides "Real" sava stadiona "Santiago Bernabeu" uzlabošanā plāno ieguldīt aptuveni 400 miljonus eiro, ziņo LETA-AFP.

Jaunā projekta plāns ietver nolaižamu jumtu un jaunu tirdzniecības centru ar veikaliem, restorāniem un viesnīcu.

"Real" kluba prezidents Florentino Peress jau pavēstījis, ka Madrides vienības stadions līdz ar to kļūšot par labāko pasaulē.

"Novērtētās izmaksas ir aptuveni 400 miljoni eiro, bet šāda pārbūve varētu radīt 30% peļņas pieaugumu. Vēlamies, lai "Santiago Bernabeu" kļūst par labāko stadionu pasaulē ar maksimāli iespējamo komfortu un mūsdienīgumu, kur sajūtas, skatoties futbola maču, būtu neaizmirstamas," izteicies Peress.

Paredzams, ka darbu veikšanai būs nepieciešami aptuveni trīs gadi, taču Madrides "Real" pa to laiku turpinās spēlēt šajā stadionā.

Zīmīgi, ka Madrides kluba paziņojums par stadiona uzlabošanu nāk neilgu laiku pēc tam, kad to paziņojuši viņu sīvākie konkurenti "Barcelona", kuri slavenā "Camp Nou" stadiona vietā nākotnē plāno būvēt jaunu stadionu.

"Santiago Bernabeu" stadions tika nodots lietošanai 1947.gadā, kopš tā laika piedzīvojot divus renovēšanas darbus. Šobrīd stadions spēj satilpināt 85 454 skatītājus.

Komentāri