Melbārža četriniekam piektā vieta Eiropas čempionātā bobslejā, Mixnews.lv

Melbārža četriniekam piektā vieta Eiropas čempionātā bobslejā

фото

Sports | 2013. gada 20. janvārī plkst. 16:42

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieku ekipāža svētdien ierindojās piektajā vietā Īglsas trasē Austrijā notikušajā Pasaules kausa astotajā posmā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, ziņo aģentūra LETA.

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkas piekto vietu ieņēma gan Pasaules kausa posmā, gan Eiropas čempionāta ieskaitē, savukārt jaunais Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Jāni Strengu abās šajās ieskaitēs ierindojās devītajā vietā.

Ķibermanis tādējādi uzrādījis savu karjeras labāko rezultātu Pasaules kausa ietvaros.

Pēc pirmā brauciena Melbārdis atradās devītajā vietā, tomēr otrajā braucienā uzrādītais starta rekords un kopējais trešais labākais laiks ļāva pakāpties uz piekto pozīciju. Savukārt Ķibermanis otrajā braucienā pakāpās no pirmajā braucienā ieņemtās desmitās pozīcijas.

Par posma uzvarētāju un Eiropas čempionu kļuva vācietis Maksimiljans Arnts, kuram 0,16 sekundes piekāpās šveicietis Beāts Hefti. Savukārt vēl par 0,02 sekundēm atpalika cits vācietis Tomass Floršucs.

Melbārža ekipāža uzvarētājam zaudēja 0,50 sekundes, bet Ķibermaņa ekipāža - 0,65 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem līderpozīcijā ar 1574 punktiem joprojām atrodas Arnts, kurš par 47 punktiem apsteidz krievu Aleksandru Zubkovu. Trešo vietu ar 1442 punktiem ieņem vācu pilots Manuels Mahata, bet viņam ar 1400 punktiem seko Melbārdis.

Žaļims ar 264 punktiem atrodas 28.vietā, bet Ķibermanis ar 156 punktiem atrodas 30.pozīcijā.

Tāpat Melbārdis ar 2802 punktiem pašlaik atrodas kombinācijas līderpozīcijā, kur divnieku un četrinieku sacensībās nopelnītie punkti tiek skaitīti kopā. Šajā vērtējumā latvietis par 16 punktiem apsteidz Mahatu.

Kā ziņoja portāls Mixnews, sestdien divniekos Melbārdis ar Dreiškenu izcīnīja ceturto vietu, bet Ķibermanis ar Broku ieņēma 24.vietu.

Foto: sportacentrs.com, lv.wikipedia.org

Komentāri