Latvija olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā stadionā iesoļos kā 39. no 88 valstu delegācijām, Mixnews.lv

Latvija olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā stadionā iesoļos kā 39. no 88 valstu delegācijām

фото

Sports | 2014. gada 7. februārī plkst. 10:42

Latvijas delegācija piektdienas vakarā gaidāmajā Soču Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā iesoļos kā 39.valsts no 88, aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) delegācijas preses pārstāvē Marita Vilciņa.

Soču Olimpiādes atklāšana piektdien gaidāma pl.18 pēc Latvijas laika, un to tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanāls.

Ceturtdienas vakarā tika izlemts, ka Latvijas delegācija atklāšanas ceremonijā dosies dzeltenajās īsajās jakās, brūnajās ziemas biksēs un "OT Stila" rakstainajās cepurēs, cimdos, šallēs.

Dalībvalstu iesoļošanas secība Olimpiādes atklāšanā būs pēc krievu alfabēta.

Latviju parādē pārstāvēs 63 personas, bet valsts karogu nesīs slavenais hokejists Sandis Ozoliņš.

Janvāra vidū LOK ģenerālsekretārs un Latvijas delegācijas vadītājs Sočos Žoržs Tikmers atzina, ka tērpu izvēle Olimpiādes atklāšanas ceremonijā būs atkarīga no Sočos konkrētajā brīdī esošās gaisa temperatūras.

Jau vēstīts, Soču spēļu laikā olimpiskā komanda tērpsies Latvijā ražotā atpūtas un brīvā laika apģērbā, ko komandas vajadzībām sagādājis trikotāžas uzņēmums "OT Stils", kā arī sporta un iesildīšanās tērpos, ko veido Latvijas sporta ekipējumu ražošanas kompānija "Bars". Savukārt olimpiskās komandas silto ziemas apģērbu - slēpošanas jakas, bikses un citus aksesuārus - nodrošināja Somijas sporta ekipējuma uzņēmums "Halti".

Atpūtas un brīvā laika tērpus olimpiskās komandas vajadzībām speciāli ir veidojusi modes māksliniece Natālija Jansone. Savukārt komandas kopējo dizaina konceptu izstrādāja mākslinieks Gvido Zālītis.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim, un Latviju tajās pārstāvēs 58 sportisti.

Komentāri