Tradicionāli Siguldā notiks Lexus -Ski Box kausa izcīņa kalnu slēpošanā, Mixnews.lv

Tradicionāli Siguldā notiks Lexus -Ski Box kausa izcīņa kalnu slēpošanā

фото

Sports | 2014. gada 8. februārī plkst. 09:54

Februārī un martā Siguldā notiks gadskārtējās kalnu slēpošanas sērijveida sacensības "Lexus -Ski Box kauss 2014". Tradicionālās kalnu slēpošanas sacensības Siguldā, Kaķīškalnā, notiek jau 11 gadus pēc kārtas un tās šobrīd ir Latvijā vienīgās sērijveida sacensības kalnu slēpošanā tautas klasē, kas pulcē lielu dalībnieku skaitu un kalnu slēpošanas cienītājus.

Dzintars Lerhis,"Ski Box" valdes loceklis: "Aktīvo iedzīvotāju vidū ziemas sporta veidi kļūst arvien populārāki un sporta entuziasti labprāt pārbauda savus spēkus dažādās amatieru sacensībās. Šogad jau 11 reizi Kaķīškalnā notiks tradicionālās "Ski Box" kalnu slēpošanas sacensības, kas ir plaši apmeklētas un ar katru gadu kļūst arvien populārākas – dalībnieki ir ļoti dažādi gan iesācēji, gan amatieri, gan kalnu slēpošanas entuziasti, taču visus vieno sacensību azarts un prieks par kopā pavadītu laiku."

Juris Žagars, kaislīgs slēpotājs un "Žagarkalna" slēpošanas trases īpašnieks: "Jau daudzus gadus piedalos šajās kalnu slēpošanas sacensībās Kaķīškalnā, uzskatu, ka tā ir vislabākā iespēja pārbaudīt un salīdzināt savas slēpotprasmes ar citiem labiem slēpotājiem, saņemt krietnu adrenalīna devu un izbaudīt kopā būšanas prieku ar sev līdzīgiem. Ar patiesu gandarījumu jāatzīst, ka ar katru gadu pieaug ne tikai kalnu slēpošanas sacensību dalībnieku skaits, bet pieaug arī slēpotāju prasmes un iemaņas. Latvijā patiešām skaitās stilīgi labi slēpot, to apliecina tas, ka šīs sacensības notiek jau 11 gadu un dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug."

Šogad "Lexus -Ski Box" kausa izcīņa norisināsies četros posmos. Sacensību pirmais posms notiks 11. februārī, sākums pl.19.00. Savukārt sacensību otrais un trešais posms plānots 18. un 25 februārī ar noslēguma sacensībām 4.martā.

Komentāri