Ņiživijs, visticamāk, atgriezīsies Rīgas "Dinamo" komandā, Mixnews.lv

Ņiživijs, visticamāk, atgriezīsies Rīgas "Dinamo" komandā

фото

Sports | 2013. gada 21. janvārī plkst. 12:12

Pieredzējušais uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs nākamajā sezonā, visticamāk, atgriezīsies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubā Rīgas "Dinamo", sanāksmē ar vienības līdzjutējiem izteicās kluba valdes loceklis Zigmārs Priede.

Jau ziņots, ka Ņiživijs janvāra sākumā pievienojās KHL spēlējošajam Čehijas klubam Prāgas "Lev", bet pāris dienas vēlāk komanda šķīrās arī no kanādiešu aizsarga Matjē Karla, kurš devās uz Šveici.

"Divi pēdējā laika gājieni ar spēlētājiem paveikti vienīgi tāpēc, ka jau pašlaik domājam par nākamo sezonu. Arī galvenā trenera vietas izpildītāja Arta Ābola viedoklis ir, ka Ņiživijs nākamajā sezonā pie mums spēlēs.

Neesam no viņa šķīrušies uz mūžu, bet tikai aizdevuši ar domu, ka Ņiživijs atgriezīsies pie mums, ja treneri, ģenerālmenedžeris un vadība redzēs viņam vietu. Šobrīd mums ir mutiska vienošanās par to," preses konferencē izteicās Priede.

No citiem KHL klubiem ir interese vēl par vairākiem "Dinamo" spēlētājiem, taču Priede uzsvēra, ka gadījumā, ja puses vienosies par darījumiem, tas tiks darīts ar norunu, ka nākamajā sezonā konkrētais spēlētājs atgriezīsies komandā.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar 45 punktiem 45 spēlēs ieņem 13.vietu. Septiņas spēles pirms regulārā čempionāta beigām rīdzinieki no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par 14 punktiem, saglabājot vien teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas cīņās.

foto: sportacentrs.com

Komentāri