UEFA ir pret Krievijas un Ukrainas Apvienotā futbola čempionāta izveidi, Mixnews.lv

UEFA ir pret Krievijas un Ukrainas Apvienotā futbola čempionāta izveidi

фото

Sports | 2014. gada 11. februārī plkst. 12:04

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) iebilst pret ideju rīkot Krievijas un Ukrainas Apvienoto futbola čempionātu, atsaucoties uz Krievijas medijiem, ziņo LETA.

Iecere veidot šādu līgu tika plaši aprunāta jau pērn. Tajā startētu pa deviņiem Krievijas un Ukrainas klubiem, bet pirmais mačs šajā čempionātā varētu tikt aizvadīts jau 2015.gadā.

"Turnīra rīkotāji ir radījuši paši savu organizāciju. Čempionāta īstenošanai nepieciešams abu nacionālo futbola federāciju atbalsts, kā arī UEFA piekrišana," izteicies Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko. "UEFA prezidents Mišels Platinī uzskata, ka Krievijai nevajadzētu rīkot vienotu čempionātu ar kādu citu valsti, un es tam piekrītu. Tie, kuri vēlas rīkot šo čempionātu, raugās tikai uz finansiālo pusi."

Krievijas čempionātu šobrīd var uzskatīt par vienu no spēcīgākajiem Eiropā. Šīs valsts spēcīgākajā līgā spēlē 16 klubi, bet Ukrainas premjerlīgā cīnās tikpat vienību.

Pērn Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters jau izteicās, ka nekad neatbalstīs ideju par kādreizējo Neatkarīgo valstu savienības (NVS) valstu apvienotā čempionāta izveidi.

Komentāri