Jučers lauž līgumu ar Rīgas Dinamo, Mixnews.lv

Jučers lauž līgumu ar Rīgas Dinamo

фото

Sports | 2014. gada 14. februārī plkst. 11:35

Vārtsargs Māris Jučers panācis līguma laušanu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubu Rīgas "Dinamo", vēsta līga.

Līgums, kas bija spēkā līdz šīs sezonas beigām, lauzts pēc paša Jučera iniciatīvas. Saskaņā ar KHL reglamentu līdz 29 gadu vecuma sasniegšanai tiesības KHL uz vārtsargu joprojām piederēs Rīgas klubam.

Šajā sezonā 26 gadus vecais Jučers nepiedalījās nevienā KHL spēlē, pārstāvot Latvijas čempionāta komandu "Dinamo Juniors". Jučers "Dinamo" sastāvā spēlēja arī iepriekšējās divās sezonās, bet pirms tam četras sezonas viņš aizvadīja "Liepājas metalurga" rindās.

Iepriekšējās divās sezonās "Dinamo" rindās Jučers KHL regulārajā čempionātā piedalījās 35 spēlēs (89,9% atvairītu metienu un vidēji 2,78 zaudēti vārti), trijos Gagarina kausa mačos (86,9% atvairītu metienu un vidēji 2,85 zaudēti vārti) un trijās Cerību kausa spēlēs (90,5% atvairītu metienu un vidēji 3,28 zaudēti vārti).

Latvijas izlases sastāvā Māris Jučers ir piedalījies trijos pasaules čempionātos.

"Dinamo" ar 87 punktiem 50 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik ieņem piekto vietu. Komanda nodrošinājusi dalību Gagarina kausa sacensībās.

Komentāri