Blūms apstiprina vēlmi turpināt spēlēt Latvijas basketbola izlasē, Mixnews.lv

Blūms apstiprina vēlmi turpināt spēlēt Latvijas basketbola izlasē

фото

Sports | 2014. gada 19. februārī plkst. 12:44

Latvijas basketbola valstsvienības kapteinis Jānis Blūms oficiāli apstiprinājis, ka turpinās spēlēt izlasē un šī gada vasarā piedalīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Par to Latvijas Basketbola savienības (LBS) biedru sapulcē trešdien paziņoja LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Pēc pērn aizvadītā Eiropas čempionāta finālturnīra 31 gadu vecais basketbolists par savu nākotni izlasē bija neziņā, uzsverot, ka tas atkarīgs no tā, kā basketbolistam veiksies klubos un vai viņš izlasei vēl būs vajadzīgs.

Blūms valstsvienībā spēlē kopš 2005.gada. Viņš piedalījies piecos Eiropas čempionāta finālturnīros, izgājis laukumā 103 spēlēs, tai skaitā 38 oficiālajās spēlēs, kurās vidēji guvis 8,1 punktu un izdarījis 1,9 rezultatīvas piespēles, ziņo LETA.

Latvijas valstsvienība augustā piedalīsies 2015.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, divos apļos spēlējot ar Zviedrijas, Slovākijas un Rumānijas izlasēm. Uz finālturnīru Ukrainā varēs braukt grupas uzvarētāji, kā arī sešas labākās otro vietu ieguvējas septiņās grupās.

Valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis iepriekš apstiprinājis, ka saglabās iepriekš iespēlēto komandas kodolu.

Komentāri