Nolans ar Latvijas hokeja izlasi strādās arī pasaules čempionātā, Mixnews.lv

Nolans ar Latvijas hokeja izlasi strādās arī pasaules čempionātā

фото

Sports | 2014. gada 19. februārī plkst. 20:16

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans ar valstsvienību turpinās strādāt arī pavasarī gaidāmajā pasaules čempionātā, sarunā ar laikrakstu "Diena" sacījis Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans.

"Viņš grib turpināt darbu izlasē, un mums arī nav laika, lai sameklētu citu treneri," sacījis Lipmans. "Es domāju, ka Nolans turpinās strādāt izlasē."

Šogad pasaules čempionāts hokejā norisināsies no 9. līdz 25.maijam Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Latvijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu, ziņo LETA.

"Es ar Nolanu jau runāju. Viņš man apstiprināja, ka 10.aprīlī varētu būt Rīgā. Tas nozīmē, ka viņam pietiks laika sagatavot komandu pasaules čempionātam Minskā," izteicies LHF prezidents.

Kā zināms, Latvijas izlase šobrīd sacenšas Soču olimpiskajās spēlēs un pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē iekļuvusi ceturtdaļfinālā, kur jāaizvada mačs pret pašreizējiem čempioniem Kanādu. Zīmīgi, ka iepriekš Lipmans bija izteicies, ka Olimpiāde Nolanam būs pēdējais turnīrs pie valstsvienības stūres.

"Šoreiz es tiešām gribu uzteikt Nolanu. Esmu ilgus gadus kopā ar izlasi lielos turnīros, un šī ir pirmā reize, kad nav pilnīgi neviena, kas slikti izteiktos par galveno treneri. Pilnīgi neviena," uzsvēris Lipmans.

Par Latvijas izlases galveno treneri Nolans tika apstiprināts 2011.gada augustā.

Šobrīd speciālists ir Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo "Sabres" pagaidu treneris.

Nolans iepriekš "Sabres" komandu trenēja no 1995. līdz 1997.gadam, otrajā no sezonām saņemot Džeka Adamsa balvu, kas tiek piešķirta līgas labākajam trenerim.

Savā trenera karjerā Nolans no NHL komandām vēl vadījis vienīgi Ņujorkas "Islanders", kurā strādāja no 2006. līdz 2008.gadam.

Komentāri