Laikraksts: Znaroks varētu kļūt par Krievijas izlases galveno treneri, Mixnews.lv

Laikraksts: Znaroks varētu kļūt par Krievijas izlases galveno treneri

фото

Sports | 2014. gada 20. februārī plkst. 15:54

Par Krievijas hokeja izlases galveno treneri varētu kļūt Latvijas speciālists Oļegs Znaroks, atsaucoties uz laikrakstu "Sport-Express", ziņo LETA.

Portāls Mixnews.lv jau rakstīja, Krievijas valstsvienība trešdien piedzīvoja neveiksmi Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā, ar 1:3 piekāpjoties Somijai un izstājoties no sacensībām. Līdz ar to Krievijas hokeja izlase bez godalgām palika jau trešajā Olimpiādē pēc kārtas, bet turnīru noslēdza ar ieņemtu piekto vietu.

Šobrīd pēc "Sport-Express" rīcībā esošās informācijas, jau tuvākajā Krievijas Hokeja federācijas sēdē no amata varētu tikt atbrīvots pašreizējais izlases galvenais treneris Zinetula Biļaļetdinovs, kuram pašreizējais līgums beidzas 1.jūlijā.

Laikraksts piemin, ka speciālista vietu varētu ieņemt tieši Znaroks, kurš savulaik vadījis arī Latvijas valstsvienību.

Znaroks kopā ar latviešu speciālistu Hariju Vītoliņu jau divus gadus pēc kārtas ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Maskavas "Dinamo" triumfējuši Gagarina kausa izcīņā.

"Es par šo jautājumu nevēlos runāt. Tās ir tīrākās muļķības," laikrakstam "Sovetskij Sport" paudis Vītoliņš. "Saprotams, ka pēc šādas neveiksmes visiem gribas kaut ko darīt un meklēt ceļu ārā no situācijas, taču pašlaik visas mūsu domas ir vērstas tikai Gagarina kausa izcīņas virzienā. Mums ar Znaroku pašlaik prātā ir tikai tas. Nerīkosim provokācijas."

Tikmēr portāls "Championat.com" vēsta, ka Znaroks atteiksies no piedāvājuma vadīt izlasi, savu informācijas avotu neminot.

No 2006. līdz 2011.gadam Znaroks bija Latvijas valstsvienības galvenais treneris, tomēr pēc neveiksmīga pasaules čempionāta, kad komanda ar lielām mokām saglabāja vietu augstākajā divīzijā, viņš no amata tika atlaists.

Znaroks vadīja Latvijas izlasi arī 2010.gada Vankūveras olimpiskajās spēlēs, kur tā ieņēma pēdējo, 12.vietu.

Komentāri