Reķis pēc Olimpiādē gūtā rokas lūzuma nespēlēs vismaz mēnesi

Sports | 2014. gada 21. februārī plkst. 14:03

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" aizsargs Arvīds Reķis pēc Soču olimpisko spēļu laikā gūtā rokas lūzuma nespēlēs vismaz vienu mēnesi, ziņo LETA.

Pieredzējušais aizsargs traumu guva trešdien notikušajā ceturtdaļfināla spēlē pret Kanādu, kurā tika piedzīvots zaudējums ar 1:2. Piektdien viņam jau veikta operācija, bet atveseļošanās process varētu aizņemt vismaz vienu mēnesi.

Līdz ar to aizsargs izlaidīs atlikušās četras regulārā čempionāta spēles un vismaz daļu no Gagarina kausa izcīņas mačiem.

Šosezon 35 gadus vecais Reķis 43 spēlēs iekrājis divas rezultatīvas piespēles un neitrālu lietderības koeficientu, laukumā pavadot vidēji 17 minūtes un 53 sekundes. Rīgas klubā viņš aizvada savu ceturto sezonu.

Tāpat mačā pret Kanādu spēcīgā kājas sasitumā iedzīvojās uzbrucējs Miks Indrašis. Viņa savainojums gan nav pārlieku nopietns, līdz ar to Indrašis varētu piedalīties jau tuvākajās vienības spēlēs.

Kā ziņots, nopietna muguras savainojuma dēļ Rīgas klubam šosezon, visticamāk, vairs nepalīdzēs kanādiešu uzbrucējs Kails Vilsons, kurš ar 49 spēlēs gūtiem 17 vārtiem un veiktām 27 rezultatīvām piespēlēm ir rīdzinieku rezultatīvākais spēlētājs. Jau ilgstoši smagu traumu dēļ komandai nevar palīdzēt aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Gints Meija.

Rīgas "Dinamo" komanda četras kārtas pirms regulārā čempionāta beigām jau garantējusi dalību Gagarina kausa izcīņā.