Pļuščenko savu gaidāmo operāciju plāno pārraidīt tiešraidē, Mixnews.lv

Pļuščenko savu gaidāmo operāciju plāno pārraidīt tiešraidē

фото

Sports | 2014. gada 24. februārī plkst. 14:23

Leģendārais krievu daiļslidotājs Jevgēņijs Pļuščenko, kurš traumas dēļ nespēja cīnīties par medaļām Soču olimpisko spēļu individuālajās sacensībās, savu gaidāmo operāciju kādā no medijiem plāno pārraidīt tiešraidē, ziņo LETA.

Pļuščenko aizpagājušajā nedēļā Sočos traumas dēļ neizgāja uz starta īsajā programmā vīriem, vēlāk paziņojot par karjeras beigām. Pirms tam krievam izdevās triumfēt komandu sacensībās, taču vēlāk viņam radās veselības problēmas.

Vairākas dienas pēc sacensībām sportists savas domas gan mainīja un pauda gatavību gatavoties arī nākamajām olimpiskajām spēlēm, piebilstot, ka martā viņam tiks veikta kārtējā mugurkaula operācija.

"Daudzi būs pārsteigti par to, ka vēlos visiem parādīt manas operācijas gaitu. Tā tiks translēta tiešraidē," sportista teikto citē aģentūra "R-Sport".

Atveseļošanās process pēc operācijas ilgs aptuveni sešus mēnešus. Operācija paredzēta 2.martā.

Mugura krievu sportistam operēta arī iepriekš.

Pļuščenko - 2006.gada olimpiskais čempions individuālajās sacensībās un šī gada čempions komandu sacensībās, kā arī 2002. un 2010.gada olimpiskais vicečempions individuālajā ieskaitē - pēc vēl vienas godalgas iegūšanas kļūtu par visu laiku olimpiskajām medaļām bagātāko vīriešu daiļslidotāju.

Pļuščenko savas pirmās sacensības pēc ilgstošas traumas ārstēšanas novembrī aizvadīja Rīgā. Par Eiropas čempionu viņš kļuvis septiņas reizes, bet par pasaules - trīs reizes.

Komentāri