SOK aicina Krievijā Soču olimpisko spēļu dēļ atjaunot ziemas laiku, Mixnews.lv

SOK aicina Krievijā Soču olimpisko spēļu dēļ atjaunot ziemas laiku

фото

Sports | 2013. gada 23. janvārī plkst. 12:57

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) vēlas, lai Krievijā atjaunotu ziemas laiku, kas skatītājiem Eiropā ļautu ērtāk televīzijā sekot Soču ziemas olimpisko spēļu pārraidēm, trešdien rakstīja avīze "Izvestija".

SOK informēja Krievijas valdību, ka pozitīvi novērtētu ziemas laika ieviešanu, kas samazinātu laika starpību ar Eiropas centrālo daļu. Līdzjutējiem Eiropas centrālās daļas valstīs ērtāka būtu divu stundu starpība ar Sočiem, kur pašlaik bez ziemas laika tā sasniedz trīs stundas.

SOK koordinācijas komisijas vadītājs Žans Klods Kilī ierosinājumu decembra beigās nosūtīja vēstulē Krievijas vicepremjeram Dmitrijam Kozakam, kura pārziņā ir Soču ziemas olimpisko spēļu organizatoriskie jautājumi. Kilī uzskata, ka risinājums jārod jau tuvākajās nedēļās, pirms olimpisko spēļu organizatori februāra beigās tiksies ar raidorganizāciju pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar olimpisko spēļu sacensību precīzu kalendāru.

Sagaidāms, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins varētu izpildīt SOK lūgumu, rakstīja avīze, atsaucoties uz nenosauktu avotu Krievijas Olimpiskajā komitejā.

Soču ziemas olimpiskās spēles notiks 2014.gada februārī.

Foto; no vietnes timeanddate.com

Komentāri