Krievijas frīstaila slēpotāja Komisarova pēc kritiena Sočos ir daļēji paralizēta, Mixnews.lv

Krievijas frīstaila slēpotāja Komisarova pēc kritiena Sočos ir daļēji paralizēta

фото

Sports | 2014. gada 26. februārī plkst. 20:38

Krievijas frīstaila slēpotāja Marija Komisarova, kura Soču olimpisko spēļu treniņu laikā lauza mugurkaulu, ir daļēji paralizēta un nejūt savas kājas, ziņo LETA-AP.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 23 gadus vecā sportiste uzreiz pēc smagā kritiena tika nogādāta mediķu aprūpē, bet vēlāk tika secināts, ka krieviete lauzusi vairākus mugurkaula skriemeļus, tāpēc viņai nekavējoties tika veikta operācija turpat tuvējā Krasnajas Poļanas slimnīcā.

Sportiste tika pakļauta sešas ar pusi stundas ilgai operācijai, kas bija veiksmīga.

Līdzjūtību par notikušo izteica arī Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs, bet sportisti klātienē slimnīcā apmeklēja Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Pēc tam viņa tālākai ārstniecībai tika nogādāta uz slimnīcu Minhenē, Vācijā, kur krieviete tika pakļauta vēl vienai operācijai.

Lai gan pēc notikuma ir pagājušas jau gandrīz divas nedēļas, Komisarova savā sociālās vietnes "Instagram" profilā atklājusi, ka zem jostasvietas nejūt savu ķermeni.

"Tomēr es esmu stipra un zinu, ka kādu dienu atkal būšu uz savām kājām," izteikusies Komisarova. "Pat šādos brīžos turpinu būt laimīga, lai gan tas ir ļoti grūti."

Soču olimpisko spēļu laikā slēpotāju un snovbordistu trasēs norisinājās vairāki negadījumi, kuros savainojumus guva vairāku valstu sportisti.

Komentāri