Krievijas izlases faniem organizēts brauciens uz hokeja čempionātu izmaksā vismaz 3000 eiro, Mixnews.lv

Krievijas izlases faniem organizēts brauciens uz hokeja čempionātu izmaksā vismaz 3000 eiro

фото

Sports | 2013. gada 24. janvārī plkst. 08:07

Krievijas hokeja līdzjutēji ir sašutuši par plašās kaimiņvalsts tūrisma aģentūru nesamērīgi dārgajiem piedāvājumiem uz Pasaules čempionātu hokejā Helsinkos. Neapmierinātība izskanējusi gan fanu forumos, gan arī pat dažos plašsaziņas līdzekļos, ziņo vietne "Sportadraugiem.lv".

Lai pārliecinātos, kāda ir reālā situācija, portāls izvēlējās vienu tūrisma aģentūru, kurai aizrakstīja par vēlmi iegādāties hokeja biļetes uz Latvijas izlases spēlēm. Atbilde bija vairāk nekā šokējoša. Proti, biļeti uz spēli Latvija – Krievija 4. maijā piedāvāja iegādāties par 265 eiro (apt. 183 lati) 1. kategoriju un 230 eiro (apt. 159 lati) par 2. kategoriju, spēle Latvija – ASV 5. maijā bija vēl dārgāka – 280 eiro (apt. 193 lati)(1.kat.) un 245 eiro (apt. 169 lati) (2.kat.), bet Latvija – Somija 14. maijā vispār sita pušu visus rekordus – 300 eiro (apt. 207 lati)(1.kat) un 280 eiro (apt. 193 lati) (2.kat.).

"Sākotnēji padomājām, ka tas ir kāds joks, vai arī cilvēks, kurš sūtīja piedāvājumus, ir nedaudz kaut ko sajaucis, bet izrādījās, ka tas nav nekāds joks", raksta portāls. Tādēļ tika izpētīti vairāku firmu piedāvājumi plašajā Krievzemes tirgū.

Piemēram, Krasnodaras firma "Eos" piedāvā iegādāties ceļojumu uz septiņām spēlēm – dzīvošana trīszvaigžņu viesnīcā Helsinkos plus visas spēļu biļetes (2.kat.) (tiesa gan, Krievijas izlases spēles) kopā maksā 2690 eiro (aptuveni 1860 latu), turklāt cenā neietilpst nokļūšana līdz Helsinkiem, bet tikai viesnīca un biļetes.

Maskavas tūrisma firma "Lain Tur" ceļojumu no 16. līdz 19. maijam, kurā ietilpst ceturtdaļfināla spēle Helsinkos, tad pārbrauciens ar prāmi uz Stokholmu (viena nakts Helsinkos viena uz kuģa un divas Stokholmā plus biļetes uz sešām spēlēm) piedāvā par 2680 eiro (apt. 1853 lati), turklāt par nokļūšanu uz Helsinkiem un mājupceļu no Stokholmas atkal jau jādomā pašiem.

Kāda Sanktpēterburgas firma "Gamjun" gan ir mazliet piezemētāka un helsinkiešu kaimiņiem piedāvā spēļu biļetes iegādāties par daudz normālāku cenu. Piemēram, spēle Latvija – Krievija maksā nieka 90 eiro ( 62 lati) (2.kat.) un 120 eiro (82 lati) (1.kat.), bet spēle Krievija – Somija – 210 eiro (154 LVL) (2.kat.) un 260 eiro (169 LVL) (1.kat.).

Pēterburgas iedzīvotāja Anastasija Klimenko atzīst, ka uz pasaules čempionātu hokejā jau ceturto gadu brauks, izmantojot Latvijas ceļojuma aģentūru pakalpojumus, jo tie ir lētāki un cilvēki jautrāki. Izskatās, ka Anastasija ir kļuvusi par Latvijas izlases atbalstītāju!

Pasaules čempionāts hokejā šogad notiks no 3.maija līdz 19.maijam Vienlaikus Helsinkos un Stokholmā. Pēc lat.mixnews.lv rīcībā esošās informācijas, organizētus braucienus uz Helsinkiem, kur spēlēs Latvijas izlase, patlaban piedāvā tikai tūrisma aģentūra „Travelart”.

Foto: no vietnes championat.com

Komentāri