Dainis Dukurs turpinās darbu Siguldas trases vadības korpusā, Mixnews.lv

Dainis Dukurs turpinās darbu Siguldas trases vadības korpusā

фото

Sports | 2014. gada 3. martā plkst. 11:32

Dainis Dukurs tupinās pildīt Siguldas bobsleja un kamaniņu trases valdes locekļa pienākumus, aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Piektdien notikusi trases dalībnieku sapulce, kurā pieņemts minētais lēmums, kā arī nolemts vērtēt iespējas stiprināt trases vadību un organizatorisko struktūru, lai nodrošinātu trases darbības nepārtrauktību, kā arī pieņemto lēmumu un sākto darbu pēctecību.

Pagājušā gada decembra beigās Dukurs paziņoja, ka pēc 19 gadu darba pārtrauks pildīt Siguldas bobsleja un kamaniņu trases direktora pienākumus un iesniedza atlūgumu, lai pilnībā koncentrētos savu dēlu Martina un Tomasa startam Soču olimpisko spēļu skeletona sacensībās.

Pirms olimpiskajām spēlēm izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete un Dukurs vienojās, ka pie sarunas par Dukura iespējām turpināt pildīt trases valdes locekļa pienākumus atgriezīsies pēc Olimpiādes.

IZM iepriekš uzsvērusi, ka atzinīgi vērtē Dukura līdzšinējo darbību amatā un ir ieinteresēta, lai arī turpmāk amata pienākumus pildītu profesionāls un kompetents cilvēks.

Dukurs Siguldas trases direktora pienākumus sāka pildīt 1994.gadā. Soču olimpiskajās spēlēs Daiņa Dukura trenētais Martins Dukurs skeletonā izcīnīja savu otro olimpisko sudrabu karjerā, bet vecākais no brāļiem Dukuriem Tomass ierindojās ceturtajā vietā.

Šovasar Siguldas trasē gaidāmi nopietni rekonstrukcijas darbi, kurus plānots pabeigt līdz ar nākamās sezonas sākumu. Siguldas trase 2015.gadā uzņems pasaules čempionātu kamaniņu sportā.

Komentāri