Norisināsies Latvijas snovbordistu čempionāta sacensības, Mixnews.lv

Norisināsies Latvijas snovbordistu čempionāta sacensības

фото

Sports | 2014. gada 4. martā plkst. 18:02

"Latvijas snovbordistu čempionāts" šogad atzīmēs savu piecu gadu jubileju. Tās būs pirmās un arī noslēdzošās šīs sezonas snovborda sacensības. Cīņa par labākā Latvijas snovbordista titulu norisināsies šo sestdien 8. martā Milzkalnā uz šobrīd Latvijā lielākā "step-up" tramplīna.

Tā kā "Latvijas snovbordistu čempionāts" notiks jau piekto gadu, tad šī pasākuma koncepts būs sevišķs, proti, sacensību pirmā daļā uzsvars tiks likts uz braukšanas stilu, jo rotācijas būs limitētas līdz 540° grādu apgriezieniem, savukārt finālos, braucēji varēs izmantot pilnu triku arsenālu, līdz ar to skatītāji var sagaidīt arī dubultos salto.

TIEKAMIES 8. MARTĀ from arkadavideo on Vimeo.

Kalna vidusdaļā notiks arī "rail jam", jeb sacensības uz 3 ļoti iespaidīga izmēra metāla konstrukcijām, kas simulē ielu kāpņu margas un atrodas speciāli veidotā, ļoti stāvā kritumā.

Līdz šim "ceļojošo kausu" pie sevis glabājuši tādi snovbordisti kā Ģirts Laube, Voldemārs Siliņš un divkārtējais čempions Valters Ošnieks. Par jaukām un speciālām balvas ir gādājuši vietējie Latvijas ražotāji "Aita", "Labietis", "Maita", "Lokalboards" un Milzkalns, savukārt, plakāta zīmējuma autors ir snovbordists – mākslinieks Ritums Ivanovs.

Meteoroloģiskās prognozes šobrīd pieļauj saulainu laiku, sniegs Milzkalnā netrūkst un čempionāts neietekmēs ikdienas slēpošanas norisi, taču visi ir laipni aicināti brīvi svinēt 8.martu izmantojot uz kalna pieejamos BBQ, lai uzgrilētu līdzpaņemtos gardumus, un noslēgtu sezonu. Savukārt, pasīvajiem sportistiem, kas sestdienā nevēlas celties no gultas, būs iespēja pasākumu vērot tiešraidē www.milzkalns.lv

11:00 dalībnieku reģistrācija

12:00 Kvalifikācija

14:00 Rail Jam

15:00 Fināls

Dalības maksa/ pacēlāja biļete 10€

Papildus info: https://www.facebook.com/latsnovcemp

Komentāri